Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

forum tiryakilik yapıyor!!!

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında guneeymurat tarafından paylaşıldı.

1. guneeymurat

guneeymurat Aktif Üye

Seviye:
    ilk olarak bana forumda 2. yıldızımı verip beni üye kabul eden yönetici arkadaşlarımıza teşekkürler
    foruma ilk girdiğim günden bu yana neredeyse gece saat kaç ölursa olsun iş dönüşü yorgun argın pc karşısındayız buda forum un ne kadar iyi iş çıkarrtığının kanıtı bence 2_3 aylık süreçte donanımım iyileşti tüm forum çallışanlarına sevgi ve saygılar

İZMİR KARŞIYAKADA OLAN YADA YOLU DÜŞEN TÜM FORUM ARKADAŞLARIMI TANIŞMAYA BEKLERİM SAYGILAR...

2. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Gerçek anlamdad bu forum adamı kendisine bağlıyor;GÜNDE 35 DEFA GÖRÜNTÜLÜYORUM DÜŞÜNÜN BİR GÜNÜN 35 FARKLI ANINDA İSTER SABAHIN KÖRÜ OLSUN İSTERSE GECE YARISI... :d:d:d:d:d:d:d:d:dd:dd:d:d:dd:d:d:d

Mustafa KILIÇ ve okokok bunu beğendi.
  3. guneeymurat

guneeymurat Aktif Üye

Seviye:
    SLM FATİH izmir bisiklet sevenlere kayıtlımısın ?

okokok ve Fatih Ertörün bunu beğendi.
  4. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben de neredeyse 18 saat onlineyim. Her geçen gün yeni yeni bilgiler öğrenmekle beraber, bizden daha yeni olan ve herhangi bir konuda yardım talep edenlere eğer ki net bildiğim birşeyse mümkün mertebe yardımcı olmaya, bilgi paylaşmaya çalışıyorum. Unutmayın ki Bilgiler paylaşıldıkça çoğalır demiş atalarımız.

5. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bu forum kendisine bağlıyor ek olarak acayip bilgi edindiriyor.mesela bir bianchi bisiklein ne kadar kötü olduğunu burada öğrendim ve paramın tam karşılığını veren bir bisikleti buradaki arkadaş,abi ve ablalarımızdan öğrendim.önceden bisiklette ne kadar çok amortisör ve vites varsa o kadar iyi olduğunu düşünürdüm ama bir bisikelte bir mortisörün yettiğini ve vites sayının o kadarda önemli bişey olmadığını burada öğrenim.yani kısacası bu forum insanı gerçekten bilgi ie donatıyor.

Mustafa KILIÇ, neyzencan ve okokok bunu beğendi.
  6. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    gerçekten korkmaya başladım acaba forumun sayfasında bizim göremediğimiz ama bizi etkileyip kendini sürekli isteten bişi mi var :D:D başka sitelere giremez oldum
    msn den önce açıyorum forumu düşünün artık :)

Mustafa KILIÇ, okokok ve mecaoz bunu beğendi.
  7. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    forumun bana kattığı birçok şey var. aklıma takılan bi sorunun cevabını anında buluyorum. forum kurucularına teşekkürler.

8. ergn73

ergn73 Yeni Üye

Seviye:
    selamlar

Ben mi hehehehe açık konuşmak gerekirse kırk yıl düşünseydim bir forum sitesine üye olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi (beni tanıyanlar iyi bilir).Neredeyse hemen hergün uğramadan yapamıyorum .Diyebilirimki iki elim kanda bile olsa siteme uğramadan edemiyorum :eek: .Doğruyu konuşmak gerekirse hayır bisikletim yok :( ama sitemde bana ait benle ilgili hayatımla ilgili birşeyler bulabiliyorum yazılanları okuyorum gerekirse kendimde katılabiliyorum :) kendimi rahatça ifade edebiliyorum . Bu zamanda böyle forum siteleri oldukça azz hatta neredeyse yok bile diyebilirim .....

Bu forumu kuranlara teşekkür ederim .:D

9. melihcavas

melihcavas Üye

Seviye:
    Ben de yaklaşık bir buçuk ay önce bu forumu, google'da bisikletle ilgili birşey araştırırken tesadüfen buldum. O gün bugündür, ben de her gün foruma girip yeni ne var diye heyecanla bakıyorum. Bir de gerçekten burada yazan arkadaşlarımızın hemen hemen hepsinin iyi niyetli ve dürüst olduğunu düşünüyorum. Bu samimiyet ve çaba çok güzel. Gerçekten foruma katkısı olan tüm arkadaşlara, yöneticilere sonsuz teşekkürler. Daha bir tura katılma fırsatım maalesef olmadı ama, en uygun zamanda katılıp sizlerle tanışmak, beraber pedal çevirmek istiyorum. Umarım hep böyle güzel kalır forumumuz :)

Mustafa KILIÇ ve Önder Özdoğan bunu beğendi.
  10. Fatih Ertörün

Seviye:
    Bu forum denen mecralar,Bilgi çağının çok önemli demirbaşlarından birisi haline geldi son zamanlarda.Artık farkındalık öyle arttı ki, insanların herşeyden haberi var artık.Örneğin İzmirde ünlü bir bisiklet satıcısı aynen şöyle demişti bana:

"-eskiden tüketicinin birşeyden haberi yoktu, onları hep biz bilgilendiriyor, istediğimiz gibi anlatabiliyorduk olayı;ancak, şimdilerde bisikletten hiç anlamayan birisi bile bisiklet almak için bana geldiği zaman, benim tedarikçilerimi bile bilerek geliyor.Artık insanlar, herşeyden haberdar."

Mustafa KILIÇ ve okokok bunu beğendi.
  11. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    "Bisiklet Forum" alışkanlık yapar diyor" , gerçekten de öyle. Ben de baya baya çevrimiçi oluyorum. Forumun bana kattığı en büyük artı, "Siz" oldunuz. Yeni dostlar edindim. Yolda bir bisikletli gördümmü, hemen selam verip durduruyorum, bisiklet forumdan mısın diyorum....

Forum arkadaşlarımın hepsine selamlar, sevgiler. iyi ki bisikletim var; iyi ki sizler varsınız.

Mustafa KILIÇ ve Fatih Ertörün bunu beğendi.
  12. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar açıklamalarınız için herkese teşekkür etmek isterim..

herşey daha güzel ve ılımlı bir ortamda bilgi alışverişi,alım satım,dostluk kurma v.s ..amacı ile kurulmuş bu forum ortamında sizlerin sayesinde bu seviyelere gelmiş bulunmaktadır..

Sizin katkılarınız hemde bizim kontrolümüz altında bulunan güzel forumumuz daha nice güzel yeniliklerle sizlere hizmette devam ediceğinden hiç şüpeniz olmasın,önümüzdeki günlerde yeniliklerimizi kamoyuna sunacağız inşallah..

Herkese iyi ve güzel sohbetler,güzel paylaşımlar,güzel dostluklar diliyorum..

13. Fatih Ertörün

Seviye:
    ben birşey merak ediyorum, moderatör arkadaşlarımızdan biri mesela günde kaç saatini bilgisayarın başında geçiriyor? :)Çünkü ben sabah akşam giriyorum ve onlara ne zaman baksam online'ler.

14. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Örnek 1:ben:)

sabah 08:00 dan beri birfiil forumdayım;)

15. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    üff yaaa zaten kiloluyum bir de bu forum cıktı :( :)
    soyle dıyeyım aldıgım kıloyu gozle bıle fark edebılıyorum :(

Mustafa KILIÇ bunu beğendi.
  16. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Tuninger_haa zaten avatarındaki ibreden de görünüyor :)

(Şaka şaka ;) bisiklete ayırdığın zamanın %30'unu forumda, %70'ini bisiklet üzerinde geçirirsen hiç bir sorun kalmaz :) )

17. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    aslında ben de saka yapıyordum :D daha dogrusu abartıyordum :)
    bısıklet surememın tek sebebı forum degıl bısık.te sorun var :(
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=18892 (bu arada sorumun reklamını yapıyorum forum ıcın sorun olmaz degıl mı :D )

18. Bmx_boy!..

Bmx_boy!.. Üye

Seviye:
    Bende bu forum herkez kadar aşık ve hastasındanım gördüğümden beri günümün bana ayrılan sürenin daha fazla burda olmaya çalışıyorum..

19. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Seviye:
    Sabah işime gelirim, bilgisayarımı açmamla yaptığım ilk şey forum u açmaktır. Hemen konulara göz gezdiririm, yeni cevaplar, yeni yorumlar, tur haberleri, v.b ilk üye olduğum tarihten beri bu aynı şekilde devam ediyor. Konu açıpta verilecek cevapları beklemek daha bir zevkli:D Ayrıca yaklaşık 7-8 saat forumda kalırım, bunun 3 saati garantidir.. Msn gibi yani:) Aslında yöneticilerimiz yapabilirlerse, imkan varsa, dışarda - telefonda - öğle yemeğinde v.b menuler ekleyebilirler kullanıcılara.:)

Güneysanat, abi tanışalım, görüşelim........:in:

Hoşçakalın....

20. lepidoptera

lepidoptera Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bencede bağımlılık yarattığı konusunda hemfikirim.Ben elimden geldiği kadar sık aralıklarla forumu giriyorum(ki arayı fazla açmamaya çalışıyorumki gündemi ıskalamim:))