Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forum sayfa düzeni hakkında

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında alper52 tarafından paylaşıldı.

1. alper52

alper52 Kıdemli Üye

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Merhabalar,

Forumda aktif olarak pek yazmasam da sıklıkla takip etmeye çalışıyorum. Bazen mobil üzerinden, bazen Pc üzerinden. Fakat son zamanlarda (windows 10 a upgrade ettikten sonra bilgisayarımı diyeyim) forum sabit bir görünümde takılı kalıyor, geniş açıklamak gerekirse şu şekilde;

Pcden foruam girip takılıp daha sonra mobilden girersem siteye mobil üzerinde masaüstü sürümü açık kalıyor, linklere tıklama vs sorun çıkartıyor. Telefondan aşağıdaki seçeneklerden mobil sürüme geçip rahatlıkla takılıyorum. Fakat daha sonra Pcden girdigimde en son mobilden görüntülemişsem pc de mobil sürüm açılıyor. dev ekranda garip bir tasaraımda kalıyorum.

Umarım sorunumu açıklayabilmişimdir, bu sorunun önüne geçebilmek için ne yapmam lazım acaba ?

2. Atilla G.

Atilla G. Fırtına Getiren

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Klasik olacak ama ;

temp
    cookie

gibi klasörlerinizi temizlediniz mi ? Eğer bundan değilse windows 10 ile ilgili muhtemel bir problemdir.

3. alper52

alper52 Kıdemli Üye

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    @Atilla Gobel

Evet yaptım onları, telefonda da temizledim geçmişi vs yi, ama ben windows 10 dan oldugunu düşünmüyorum çunku pcden pc ye ayarladıgımda telefonda pc modunda acılıyor . telefondan telefonu ayarladıgımda pc den telefon modunda açılıyor. yani forum otomatik olarak pc de pc sürümü mobilde mobil sürümü acılmamaya basladı. :) elle çeviriyorum sürekli

4. Burak Boralılar

Burak Boralılar Kıdemli Üye

Adı:
    Burak B.
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @alper52 Bu sorun bende windows 8.1 de oluyordu. Windows 10 yükledim yine aynı. Artık mobil sürüme alıştım pek sorun olmuyor benim için.

5. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Ayarlarınızda daima "Standart Sürüm" seçili olursa, böyle bir sorun olmaz. 1-2 gün içerisinde tema linkleri de düzenlenecektir. Siz direkt masaüstü tıkladığınız için böyle bir sorun oluyor ama forum ayarlarından Standart seçili yaparsanız sorun çözülecektir.

6. alper52

alper52 Kıdemli Üye

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    @Admin ayarlar zaten dediğiniz şekilde duruyor ama, bakalım yine değiştirerk aynı şekilde kaydettim.