Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forum Önerisi: Satılan Ürünlere "SATILDI" Başlığı

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Rotinda A. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rotinda A.

Rotinda A. F*ck for life

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    2. El bölümünde bazen konulara bakıyorum istediğim bir ürün oluyor heyecanla açıyorum fiyatı da çok uygun oluyor bazen ama sonra yorumlara bakıyorum ve ürünün satıldığı yazıyor. Tabi hayal kırıklığı oluyor yanında da ufakta olsa sinirleniyor insan. :) Genelde aramalarımı forumun sağ üst köşesinde bulunan "Google Özel Arama" adlı kutucuğa anahtar kelimemi girip yapıyorum, oradan arama yaptığınız için konuların kilitli olduğu belli olmuyor. Bence forum yönetimi çoğu sitedeki gibi satılan ürünlerin konularının başlığına "[SATILDI] ibaresini eklemeli. Örn:

"Satılık: XXXX Ürün" adlı konuda ki ürün satıldıktan sonra konu başlığı düzenlenip;

"[SATILDI] XXXX Ürün" olmalı diye düşünüyorum. Böylece üyeler zaman kazanır ve satılık ürünlere bakmaz. Ve 2. el bölümü daha verimli olabilir diye düşünüyorum.

Ayrıca örnekler çoğaltılabilir.
    Bkz: Satışından vazgeçilen ürün için konu başlığına: [İPTAL] veya [SATIŞTAN ÇEKİLDİ] yazısı da eklenebilir. Tabi konu başlığının uzunluğu da hesaba katılacaktır.
    İyi forumlar.

MehmetAliB., BFOkuru ve Ahmet.KOÇ bunu beğendi.
  2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Evet gerekli ve yararlı bir şey bence de olmalı bu.

3. Gürkan Ç.

Gürkan Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bence de olmalı. Satılmış ürünleri tekrar incelemeyiz bari.

4. Rotinda A.

Rotinda A. F*ck for life

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Forum yöneticileri umarım dikkate alırlar bütün 2.el bölümünde ki satılan ürünlere eklerler.
    Sadece yakın zamanda ki konulara değil de bence şimdiye kadar olan bütün konulara eklenmeli. :) Biraz yorucu olacak yöneticiler için, yardımcı olabiliriz gerekirse :p

5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    sahibi tarafindan satildigi bildirilen tum ilanlar zaten kilitleniyor.kilitli ilanlar satildi yada vazgecildi anlamina gelir.bir kac ayi gecmis ilanlara da zaten bakmayin guncellenmiyor ise vaz gecilmis yada satilmistir.satilmasa bile ayni fiyat degildir iki yillik ilan bulup guncel mi diye soran arkadaslar oluyor.

GiciK eRay ADALI ve Mehmet H. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.