Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forum işleyişimi yoksa kişisellikten midir bana yansıyan sıkıntı.

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Hamit.Ç tarafından paylaşıldı.

1. Hamit.Ç

Hamit.Ç Onursal Üye

Adı:
    :)
    Seviye:
    Forum allahı var çok iyi. Sahipleride bunu farkında zaten www.alexa.com da forumun en çok takip edilen olduğunu söylüyor. (Alexa yazılanlara değil tıklamaya bakar) yani bu tematik platformu maddi manevi destekçilerine teşekkür edeyim.

şimdi sıkıntıya geçeyim.
    bundan önce daykosi nick ile üye oldum.
    forumda öğrenmek istediklerime ulaşıyor,bilgileniyordum.
    elimde dandik bi bisikletle başladım ki bu hobiden soğuduğumda maddi külfeti fazla olmasın
    yine dandik bTwinle ciddi kilometreler yaptım zeytinburnu-sarıyer ve her gün zeytinburnu-beşiktaş.
    neyse
    bir gün bu alece harcama yapmak istemiyorum ya ( fren sistemi, vites kolları, iç-dış lastik değiştirdim ) :) ve hala bisiklete ısınamıyorum. bir baktım forumda elinde atıl olan parçaları bilabedel veren bir bölüm var. oraya şimdide bazen yanlışlıkla yazanlar gibi bende fark etmeden istekte bulundum ( radyodan istek diler gibi :) ) ve bu mesa silinmiş ve saçma sapan bir uyarı geldi. bende adminlerin dikkatine diye konu açtım.....
    konuyu açmamla silinmesi bir oldu.( bu insana verilen değer yargısının tezahürüdür ) Hade konu ilindi bir bktım bie mesaj daha 23 gün forumdan uzaklaştırm verilmiş verende o an tek başına sözde yönettiğini zanneden "Ali"
    Bu durumu içerledim ve forumdan üyeliğimin silinmesini istedim çünkü 23 ün karşılığı yok. neymiş adminlerin dikkatine diye konu açılamazmış. Be arkadaş açılamzın karşılığı konu silinir sen kimsin ki hakimi,savcısı,infaz kalemi olmuşsun bir saniyede beni 23 gün ceza veriyorsun. bu nasıl bir kişiliktir yada her neyse?

Şİmdi üzüldüğüm şey "daykosi" benim nick im ve ben bunu burada sildirdim.

Sebep olan benim o 2 gün yaşadığım sıkıntıyı misliyle ve oranında yaşasın.

Ne diyeyim.

Bu olay o dönem admin olan Savaşla alakalı değil sadece vasfı uymayan birine yani işin ehli olmayan birine bu dev fforum emanet edilmişti ve iyikide uzaklaştı gerçi buradaki hatalarını savaş a yüklemeye ne kadar yeltensede kendi de çok iyi biliyorki boyunu aşan işti.

Saygı ve Sevgilerimle

( bu giydirme değildir, forum benim forumumdur ama içimdeki sıkıntıyı bir türlü açık etmeden yapamıyorum )

ilkin, muhyt, informatiker ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hamit.Ç

Hamit.Ç Onursal Üye

Adı:
    :)
    Seviye:
    Forunlarda hep gormusumdur,yetki verilenlerin absurt uygulamalarıni.ana hep kaybeden kendileri yaninda forumlar olmustur.Yonetmek denilen şeyin üyeleri değil forumu olduğunu anlamaları bazıları icin ne kadar zormuş."şoparı padisah yapmislar,babasini bogdurmus" ama son zamanlarda forum muhtesem gidiyor.

geziniyo ve Deniz bunu beğendi.
  3. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok uzun süreden beri ilk defa ben de büyük keyif alıyorum. Ufak tefek şeyler olabiliyor zaman zaman. Onlar da tadı tuzu artık :)

Not: Moderatör değil, üye olarak görüşümü belirtmek istedim. Yanlış anlaşılmasın :)

Onur YCL, muhyt, geziniyo ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. geziniyo

geziniyo Üyeliği iptal edildi

Seviye:
    Aynen valla bende forumun çok iyi gittiği kanaatindeyim :)

Deniz, muhyt ve Hamit.Ç bunu beğendi.
  5. BicycleLover

BicycleLover Forum Demirbaşı

Adı:
    lazım değil
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bi ara benimde başıma gelmişti bir kaç sorun. Yöneticilerle alakalı. Bazen ciddi anlamda burunları yüksekte olabiliyor. Gereksizce. Mehhh~ deyip geçiyoruz. Yapacak bir şey yok :D

Deniz bunu beğendi.
  6. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ufak tefek istisnalar, kraldan çok kralcılar dışında bu aralar forumu beğenenler arasına beni de ekleyin :)

Deniz ve ramotek bunu beğendi.
  7. ramotek

ramotek Üye

Seviye:
    Bir kisi haric (ismi meshur atari oyunu) forum gercekten guzel bu aralar.O kiside yazilarinin seviyesini yukseltip daha az kufretse forum tadindan yenmeyecek.Yoneticiler gercekten cok basarililar.

Deniz bunu beğendi.
  8. Burak_Cakir

Burak_Cakir Kıdemli Üye

Adı:
    Burak Çakır
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    trafikta nasıl bisiklete binmememizin birilerinin zoruna gidiyorsa bazen burada da insanlar birbirinin zorunu gidiyor. insan işte ne bekliyon! :)
    bağzı şeyleri (yumuşak olanı altı çizili) kafaya takmamak lazım .

Deniz bunu beğendi.
  9. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Forum işleyişi fena sayılmaz. Ama adaletli bir işleyiş bazen pek olmuyor. Bugüne kadar en gereksiz şikayetlerini bile paylaşan nice insan gördüm. Kimse ağzını açıp birşey demezken geçtiğimiz aylarda kendini bilmezin teki tur adı altında yaşadığım ilden geçiyor. Kendisiyle ne tanışıklığımız ve ne de sohbetimiz var. Ben bu durumdan rahatsız olduğumu belirten konu açtım hurra ne kadar klavyesine güvenen varsa hakaret etme, aşağılama ve laf sokma işini yaptı. Kimsede ağzını açıp bunlara birşey demedi. Bunu ilk defa yaşamadım. Ve şunu farkettimki 1 veya 2 yıl önce bu forumdan bir moderatör arkadaştan mail aldım. Tecrübe ve deneyimlerimi paylaşmam teklifi yapıldı. Açıkçası gönülsüzdüm. Eski yönetimde birçok haksızlığa uğradım. Aileme kadar küfürlerde işittim. Elinin altına klavye geçiren rajon kesiyor. Buna da göz yumuluyor.

Foruma katıldık. Yeni bisikletimi ve olimpiyatlara gidiş sürecimi ve yaşadıklarımı paylaştım. Keşke paylaşmaz olaydım. Yardım isteyen arkadaşlara dilimiz döndüğünce düşüncelerimizle yönlendirdik.

Son zamanlar bunu tekrar yaşadığım için birşey paylaşmamaya kendime söz verdim. Ve takma adımı değiştirdim.

Bu forumun ciddi bir seviye sıkıntısı var. Her bisikletin üstüne atlayan veya sağdan soldan 2 makale okumuş burada çok bilmiş konuşmalar yapanlar var. Bu yüzden forumda haftada bir dolanmak dışında birşey yapmıyorum.

erendiz çetiner, Deniz ve kutlucan bunu beğendi.
  10. Arranger

Arranger Aktif Üye

Adı:
    Atalay Ş.
    Seviye:
    Geçen sene, ''günün fotoğrafı'' konusunda forum kuralları dahilinde yaptığım paylaşımlar fotoğraflarımdan bazı üyelerin rahatsız olduğu gerekçesiyle silinmişti. Paylaşımlarımdan rahatsız olduğu için engelle butonunu kullanmaya üşenen birkaç üyenin keyfine göre, kurallar dahilinde yaptığım paylaşımların silinmesi ne ile açıklanabilir?

Fotoğraflar: Arranger