Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

forum isinden anlayan kodculardan, acil yardim talebi!!!!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bikergrrl tarafından paylaşıldı.

1. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Cocuklar selam.. Bizim bir projemiz var belki adini duymussunuzdur, ben etkinlikleri elimden geldigince buraya postaliyorum ama: www.kadinlaricin.org

neyse, tamamen gonullu bazda yuruyen bir proje bu.. ancak cok buyuduk, sayimiz 300'u asti ve artik mevcut haberlesme mecramiz yahoogroup bizim icin sınırlı kaldi.. Biz de bir forum yazdik, cizdik, ve bu forumu web sitemize monte etmemiz gerekiyor.. ancak bu konuda bize yardimci olacak arkadas son dakikada bizi yari yolda birakti..

cok buyuk bir is degil, 5 dakika bilemediniz 10 dakikalik bir ismis diyorlar, ama bu isten anlayan kimse yok tanidigimiz.. ben de birden sizden yardim isteyebilecegimi dusundum.. :eek:

aranizda bana yardimci olabilecek kimse var mi?

simdiden tesekkurler...

2. noexit

noexit Kıdemli Üye

Adı:
    Kadir
    Seviye:
    ablacım hosting i aldığınız yer size bir cpanel yada pleks kontrol paneli vermiştir muhakkak... onun içinden rahatlıkla kurabilirsiniz...upload gerek kalmaz install etmeniz yeterli panelden.. yapamazsanız msn den ulaş bana yardımcı olurum elimden geldiğince ;)

3. noexit

noexit Kıdemli Üye

Adı:
    Kadir
    Seviye:
  4. turkeyexpert2000

turkeyexpert2000 Yeni Üye

Seviye:
    merhaba bi bakim dedim, forum calisiyor. hatta test mesaji koydum .. duzeltme, sifre ve mail girince otmatik sizi uye yapiyor. halbuki konfirmasyon maili gelmesi lazim,kotrol panelizi kullanan kisiye bunu sistemden duzelttiriniz.