Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Forum hakkındaki şikayetleri çözelim!

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında ali tekintüre tarafından paylaşıldı.

1. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    Forumun yavaş olması ve ilan verme sorunları hakkında mesajlar okuyorum.Yığıntı ve yavaşlama durumunu gidermek için özellikle ilanlarda fotoğrafsız,kısa ve tek sayfalık ilan verme çözümü konulsun.ilanla ilgilenenler kendi mail ve telefonlarıyla alış verişi yapsın,fotoları vs..mailleriyle halletsin.Forumda fotoğraf konusu abartılı ve çözümsüz.Sadece cafede ve şahıslar arası iletişim yığıntıyı engeller..

Salih Dinçer bunu beğendi.
  2. ali tekintüre

Seviye:
    Bu kadar kullanılan sitenin imkanlarına göre çalışması normal aslında,sabırsızlık şikayetlere yol açıyor mu ne??

3. Ziya Yılmaz

Ziya Yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yanlış anlaşıldım galiba. Bunu isyankar bir şekilde söylemedim. Böyle bir sorun var ortada ve ben en azından site yöneticilerinin bilmesi veya diğer site kullanıcılarında bu problemi yaşayıp yaşamadığını öğrenmek istedim.

Ayrıca açtığım konunun silinmesini gerektirecek ne yazdım onu da merak ettim doğrusu?

ali tekintüre bunu beğendi.
  4. ali tekintüre

Seviye:
    Yok ben zaten kendi sabırsızlığımı söyledim fakat yazılanlarda gerçek.bende şikayet ettim ayrıca sizin mesaj silinme olayı bana da yapıldı???benim mesaja cevap bile gelmedi bakın bir.ben kendim cevap yazdım..