Forum Forma Sipariş :)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vraptor bekliyoruz hala yok gelişme :) yaz geldi formalar gelmedi :)

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence tasarımlar yapalım ve paylaşalım burada dikkat çekip tüm forumun katılımını sağlayabiliririz :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
çok hoş bi tasarım görmüştüm burda
o nerde ya :(
o olsa negzel olur

böyle benzinci bisikletçi vs vardı

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Alperen Haner

Eğer mevcut tasarımla yeniden basılırsa bir kere alan bir daha almaz gibi.. Çoğunluk böyle olur, lakin her sene farklı tasarımla satışa sunulursa şahsen ben koleksiyon için alırım. Benim gibi düşünenler de elbet vardır. Düşünsenize Bisiklet Forum 50 yaşında, ilk yılların formalarına sahibiz falan ne havamız olur. :krsn:

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Forma işi ile kim ilgileniyor bilmiyorum ama biri çıkıp tamam arkadaşlar hadi bakalım yaptırıyoruz forma budur parası şudur toplu sipariş vereceğiz eller cebe dese de konu süper bir şekilde son bulsa bizde muradımıza ersek :)

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Geçen sene sorumlu Ulaş Bey'di, bu sene nasıl olur bilmiyorum. Yetkili ağızdan açıklama beklemekten başka çaremiz yok. Önerimi de dikkate alırlar umarım. :)

• Beğen
Tepkiler: Güncemden

MurathanKaratmanlı

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Murathan Karatmanlı
Nisan ayının 24. günündeyiz...Yaz yaklaşıyor...Eksik ekipmanlar turlar,gezintiler için yavaş yavaş tamamlanırken.Havalar ısınırken hani @Yiğit Kirazpınar dediği gibi bir an önce şu iş hallolsa kaskımızı,formamızı,taytımızı,şortumuzu giyip çıksak caddelere,yollara.. :ssrtcbya:
Forma,şort arayışındayım zaten bisiklet hazır 2. Sınavlar Bittiği gün alıyorum kısmetse.Yapılacak olan formayı beklediğim için diğer Ekipmanları da almadım :krktm:

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Hüseyin Külcüoğlu o zaman bekleyişe devam eğer geçen seneden bir tanışıklığınız varsa bir mesaj atsanızda kendisine burada forma sohbetine katılsa:harika: sadece kısa kollu değilde isteyen hem uzun hem kısa kollu alabilse keşke sonuçta sedece yazın bisiklet sürmüyoruz;) @MurathanKaratmanlı aynen öyle hem forumunda reklamı olmuş olur bizde göğsümüzü gere gere formamızı taşırız, gidip yok dechatlonun yok meridanın scottın reklamını yapacağımıza üyesi olduğumuz bir grubun reklamını yapalım dimi ama ;)

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Hüseyin Külcüoğlu tebrik ederim, o zaman bu kadar başarının üzerine biraz yardımcı olabilirsiniz hepimize bu forma konusunda ön ayak olarak:)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.