Forum Forma Sipariş :)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ghost Kimse üzerinde Delta Bisiklet yazıyor diye almak istemez.

Delta Bisiklet forumun sponsoru olduğu için onun ismini verdim. Bir şirketin sponsorluğuyla hazırlanan formaların maliyetinin büyük kısmı sponsor tarafından karşılanır. Maliyet düşünce fiyat da düşer.

Fiyat uygun olunca (ürün dandik değilse) talep yüksek olur. Hem bisiklet kullananlar formadan faydalanır, hem şirket reklamını yapmış olur.

Scudo

Ghost

Yoksa insan başıboş bırakılacağını mı sandı?
Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kahveci
Aklıma bura takılmıştı da ondan sordum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ghost Şirket açısından getirisini belirtmeye çalışmıştım ama yanlış anlaşılabilecek şekilde yazmışım, haklısınız. :)

Şöyle düzelteyim: "Şirket açısından getirisi şu olur; üstünde isimlerinin yazdığı formayı yüzlerce, belki binlerce kişi satın alır."

İsim yazdığı için değil, forma sponsor sayesinde ucuz olduğu için alır insanlar.

Ghost

Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ghost her ilden her mevkiden insan giyecek turlarda ve diğer insanlar bisikletçileri görür genelde bakarlar :) üstünde delta bisiklet yazıyor aaa gir bakayım şu siteye bakalım bisikletlere derken bi bakmışın o görenlerin içindende alanlar olmuş :) alanlar çevresinde muhabbetlerde geçince bu konuyu delta bisikletten bahseder ve daha çok alan olur hem delta bisiklet hemde halkımız bisiklete daha çok ilgi duyar :) tamam ilk seferinde bu kadar olmaz ama gelişim gösterir bisiklet ülkemizde bi nebze :)

Ghost

Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Sabih Bağcı anladım :harika:
Zaten önceki mesajdan anlamıştım ama yine de tşk

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ghost sıkıntı şurda ben mesajı uzun uzadıya yazarken siz orda halletmişsiniz muhabbeti :) çok uzatarak anlatıyorum kahretsin :)

• Beğen
Tepkiler: lealtad ve Ghost

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sabih Bağcı

Ben bu kadar iyimser düşünmemiştim ama iyimserlik, pozitif düşünce iyidir. :D

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ghost sıkıntı şurda ben mesajı uzun uzadıya yazarken siz orda halletmişsiniz muhabbeti :) çok uzatarak anlatıyorum kahretsin :)

Ghost

Tepki
478
İsim
Enes
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Sabih Bağcı yok yok olsun hiç sorun değil ben de şaşırdım aslında :D diyorum ki, ya adam az önce Açıkladı düZeltti niye Yazmış bi daha diye:koptum:

• Beğen
Tepkiler: Sabih Bağcı

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yalnışlıkla iki kere attım özürdilerim :) yani bence ülkemizde bisiklet küçük yaşlardan başlanılmalı :) öyle klüplerin altyapıymış falanmış beklersek zor :) bence yerel yarışlar arttırılmalı ve yaş aralığı düşürülmeli :) sonra gençlik il müdürlükleri falan forma bastırıp her ilçeden olabildiğince, imkanlar yettiği kadar bisikletçi yetiştirmeli :) bak gene kaptırdım gidiyorum :) @Ghost abi valla kusura bakma bu konularda yazdım mı yazasım geliyor :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
BisikletForum forması için farklı şeyler düşünüyorum bugünlerde. Şöyle bir ömür raflarda yerini alsın istiyorum. BisikletForum'u marka düşünün işte öyle bir şey yani. :ssrtcbya:

MurathanKaratmanlı

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Murathan Karatmanlı
Bizde istiyoruz,belirtmiştim zaten forma olursa alıcam.
Yazıldığı gibi formalı kaskı olunca profesyonel bisikletçi Gözüyle bile bakıyorlar.Arkandan baktıklarını fark edebiliyorsun Yada yanlarından geçince oww felan.Çok önemli bence bu forma meselesi benim şuan formam yok mesela trafikte bile dikkate alınıyoruz.30 gün sonra Sınavlar bitince 052 me kavuşuyorum forma kask.. Şimdiden tamamlamam lazım ki yaza pedallayarak girme dileğim var:asik:
Şu forma işini halletsek:D:D

• Beğen
Tepkiler: Sabih Bağcı

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru bence nike yada adidasa yada olmadı rapha ya yaptırın bu sefer :) yani diyeceğim daha profesyonel kişilerle çalışılmalı :) tamam fiyat artar belki ama sponsorluklar kullanılabilir oradada :)

Şaka şaka neye yaptırıyosanız yaptırın :) ama yapın da giyelim bi farkımız olsun yollarda :)

• Beğen
Tepkiler: lealtad
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.