Forum baglantisi nezaman düzelecek.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bu forumun baglantisi devamli gidiyor ve saatlerce gelmiyor.

Önceden, yani verici degismeden önce ayda bir gidiyordu/baglanti kesiliyordu ve yöneticiler sucu vericiye buluyordu, artik verici degisti.
Onarim zamaninda 1-2gün idare edin verici degsiyor ve artik böyle kesintiler olmayacak dendi ama ne yazikki durum eskisinde daha kötü oldu. Artik haftada 2-3 defa ve saatlerce gidiyor. (yarica verici degistiginden beri dgru dürüst de calismiyor)
Böyle büyük bir forum bu tür hatalara neden bir care bulamiyor? Ben yurtdisinda da bir kac foruma üyeyim ve inan simdiye kadar dogru dürüst baglantinin gitdigini bilmiyorum ve gidince de 1-2dakika, sonra hemen geliyor.

Hani derlerya gelen gideni aratirmis, iste bence bu durum aynen gelen gideni aratiyor. Keske ayda bir gitse de eskisi gibi olsa.

Gercekten bu tür seyler insanlari forumdan hem sogtuyor hem bence cok üzücü bir durum.

Bu konuda sizler ne düsünüyorsunuz? Buyurun sizler de düsüncelerinizi yazinki, yöneticiler den belki bir yardim gelir.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Murat abiye katılıyorum. Tam ihtiyacımızın olacağı zaman bağlantı bir gidiyor artık ne zaman gelirse allah bilir. Ben artık sorunu sadece kendimde oluyor zannediyordum ki herkes de böyleymiş. Bir de her defasında farklı bir hatadan ötürü giremiyorum. Bazen bisikletforum.com hiç açılmıyor bazen de giriş bilgilerini yazdıktan sonra girmeye çalışınca hata veriyor. Artık can sıkmaya başladı bir çözüm bulunması taraftarıyım.

HTC Wildfire S cihazımdan tapatalk ile gönderildi..

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
İki gündür müdavimi oldum ancak iki günün iki gecesi de tamamen yoktu, hiç böyle bir forumla karşılaşmadım doğrusu. Sorun sadece o değil Win 8 tablet ile uyumsuz, bu mesajı yazana kadar çok uğraştım mesela. Sistemin ve temanın daha sadeleşmesi ve uyumlu hale gelmesi şart.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Forumun bu hali artık kabak tadı vermeye başladı, bu konuda Murat Cömez'e katılıyorum ve böyle bir konu açtığı için teşekkür ediyorum. Bu işin bir çaresine bakın, zira can sıkmaya başladı bu böyle gitmez.

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
aynen katılıyorum. can sıkıcı bir durum. bir şeye bakmak için giriyorum, tam zevkle okumaya başlıyorum başka sayfaya tıklıyorum gitmişşşş!!!
lütfen bir çare bulun artık

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhabalar

Sıkça yaşanılan, siteye ulaşım sorunu ile bende karşılaştım. Ancak şunu bilin ki bu denli trafiği olan bir siteyi barındırmanın maaliyeti, normal site açıp yayın yapmaya benzemez. Dolayısı ile arkadaşlar sizleri üzen bu durum karşısında tepkinizi biraz daha yapıcı dile getirmenizi tavsiye ederim.

Yönetici arkadaşlar siteyi nerede nasıl barındırıyorlar bilmiyorum ancak bir kaç çalışmamı barındırdığım firmayı tavsiye ederim.

(link)

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@Mustafa Özer

İyi hoş da bu şekilde daha önce defalarca konusu açılan bir sıkıntı mevcut. O konuların hepsinde yapıcı eleştirilerde bulunuldu. Sonuç ne mi oldu? Aynen devam. Konular da kaderlerine terk edilmiş ve bilmem kaç yıl sonra hortlatılmak üzere hayata gözlerine kapadılar...

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Mustafa Özer

Yukaridada belirtigim gibi bu denli trafigi olan (belki de daha fazla olan) forumlara üyeyim ve hic bir sorunla simdiye kadar karsilasmadim. Bu forumlar nasil yapiyorlar?
Eger durum böyle ise ozaman verici degsiyor birdaha bu kesintiler olmayacak diye sözler verilmesin.

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
@Mustafa Özer
Hocam ilk sizin mesajınızı okusam acaba sizden önce kötü bir şey mi denmiş diye merak edeceğim. Neyse sorun umarım çözülür,böylece forumdakiler de yöneticiler de rahatlar.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Murat Cömez

Murat bey lutfen artik bu forum jandarmaligi merakinizdan vazgecin.her hatali konu acana firca atiyorsunuz.her dusuk model kullanicisinin elindeki modeli kucumsuyorsunuz.forum serverinde ariza oluyor mudehale ediyorsunuz.her hafta bir uye ile yanlis anlasilmalardan tartismaya giriyorsunuz.Anladik Almanyada yasiyorsunuz sizin oralar cok iyi bisikletleriniz super .internetiniz cok hizli daha kalabalik forumlara uyesiniz onlar daha iyi ayrica cökmuyor.arazi inislerinde de tek usta sizsiniz.size soz de vermiyor kimse ustunuze alinmayin bence.yasinizdan dolayi fazla da birsey yazmak istemiyorum ama insanlari boyle kiskirtmak tahrik etmek kucumsemek hatalarini uyarmak bu yasta hos bir davranis degil.

Bu yazdiklarimi yonetici olarak degil forum uyesi ve yazilan her mesaji okuyan takip eden tavirlarinizdan hoslanmayan biri olarak soyluyorum umarim elestirme hakkimin oldugunu kabul edersiniz.tabiki sizde beni elestirebilirsiniz ama bunu bu mesaja cevap olarak degil birgun forumda buna benzer mesajlar yada hosnutsuzluk belirtecek mesajlar yazdigimi gorunce yaparsaniz sevinirim.yoksa biliyorum ki bu mesaji da alip gunlerce saatlerce tartisabilme yetenegine sahipsiniz.gecmisten ornekler ile konuyu budaklandirmayacagim.umarim anlamissinizdir.

Gelelim yonetici olarak konuya yazacagim mesaja.

Arkadaslar forumun teknik altyapisi ile ugrasan emek sarf eden arkadasimiz bu tip problemlerin yasanmamasi icin elinden geleni yapiyor.Bizler de sizler gibi bu problemlerin yasanmasini tabiki istemiyoruz.her gecen gun buyuyen bir sistem. saatte eklenen dosya sayisi malum fotograflar linkler belli.kac senenin birikimi bulunuyor forumda.cok buyuk bir platform bazi problemlerin yasanmasi normal.Emin olun sahsim adina ben de cok uzuluyorum giremedigim zaman ama boyle insanlari tahrik ederek kiskirtarak da bir kazanc saglayamayacagimiz kesin.

Son cumle olarak tekrar soyluyorum ilgili arkadasimiz konu ile ilgileniyor.Saygilar.....

Edit:Konuya ekleme olarak yeni bir bilgi yaziyorum.yasanan sicaklardan dolayi server lari sogutan klimalardaki arizalardan kaynakli isinma problemlerinden kapanmalar yasaniyor.en kisa zamanda tekrar server degisikligine gidilecek ayrica gunde yuz bin girisin yapildigi bir forumdayiz lutfen bunu gozardi etmeyelim.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.