Formula Bisiklet

umut552255

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar öncelikle forumda yeniyim. Kural ihlalleri yaptıysam affola. Konuyu da inşallah doğru yere açmışımdır. 3-4 Senedir dolabın üstünde demonte halde bir bisikletim var. Uzun süredir orada oldugundan net hatırlayamıyorum. Şu an çok tozlu ve sarılı durumda. O yüzden indirip bakamıyorum.DH Forumdaki arkadasların tavsiyeleriyle bir sürü aksesuar aldım. Yazın yazlıkta gezinmek için kullanacağım. Öyle profesyonel olarak değil yani. Size bir şey sormak istiyorum. Hatırladığım kadarıyla bisikletin üzerinde markanın yazdığı yerde "FORMULA" yazıyor.İnternette o kadar bakınmama rağmen formula diye bir marka bulamadım. Bisikletin de herhangi bir resmine ulaşamadım. Sadece üzerinde FORMULA yazan 2-3 bisiklete rastladım 2 adet satış sitesinde. Sadece 2-3 bisiklet vardı ve benimki ile aynı renk değildi. Aynı bisiklet mi değil mi bilmiyorum. Ve altında çift amortisörlü dağ bisikleti olduğu yazıyordu. Bilgiler kısmında da Marka:Salcano yazıyordu. Bu bisikletin markası nedir ? İnternette hiç mi olmaz Dediğim gibi sadece 1-2 yerde vardı onlar da Salcano olarak gözüküyor. Gerçekten Salcano mudur yoksa sanayi bölgelerinde üretilmiş basit bir marka mıdır ? Bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Scudo

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
fotoğraf gorebilirsek cok daha yerinde yorumlar yazılabilir

umut552255

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Dediğim gibi 3-4 senedir dolabın üstünde ve sarılı durumda. Çok tozlu olmasa indirip acıp fotoğrafını çekeceğim ama gözüm yemiyor su an :D Arabaya bisiklet tasıyıcı almayı düsünüyorum. Aldığımda (2-3 haftaya alırım) bisikleti bir bisikletçide monte ettiririm. Ancak o zaman fotoğraf çekebilirim. Hani vardır bir bilen diye yazdım ...

umut552255

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Güncel. Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

umut552255

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Bu haftasonu bisikleti indireceğim. O zaman fotoğraf çekip göndereceğim. Haftaya salı da monte ettireceğim.

umut552255

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Arkadaslar bugün o dolabın üstünden o tozlar içinde sarılı halde duran bisikleti temizce indirip sarılı oldugu seyden acmam 1 bucuk saatimi aldı.Fotoğrafları da acele cektim.Simdi birkaç sorum var.

*Gördüğünüz bisiklet herhangi bir markaya ait mi yoksa biryerlerde öylesine mi üretilmis ?
*Mataralık ve matarayı koyabilecegim hiçbiryer yok nereye koyabilirim? Mataramı da çok severek almıstım :(
*Bisikleti nerede monte ettirebilirim? Bildiginiz yerler varsa söylerseniz sevinirim.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
her bisiklet güzeldir fakat bisikletin senin tabirinle öylesine üretilmiş bir bisiklet benim tabirimle gross market bisikleti