Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

format yardım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında taner-ince tarafından paylaşıldı.

1. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşalar pc ye format atıyorum fakat formatan sonra msn eyi kuramıyorum msn sayfasınıda görüntlemiyor ne yapıcam delricem nerdeyse pc yi parçalmak üzereyim çok sinir bir olay bir günde 5 kere format çektim birde şuna dikat etim sanırm komple silmiyor yani sistem üstüne kurulmuş snaırm 3 sistem kurulu ne yapacağımı şaştım kompe cyi nasıl silerim birde format c: yazdığımda kabul etmiyor yardım istiyorum lütfen formata tım 5 kere ama manuel format c: yazmama gerek olamyan bir cd var onunla atıyorum ama of delircem yardım lütfen

2. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Muhtemelen yaptığın format değil işletim sistemini onararak tekrar kurulum yapıyorsun gibi algıladım.

Formatı nasıl attığına dair bir bilgi verebilir misin?
    Kurmak istediğin işletim sistemi nedir? vs

Ona göre yardımcı olabilirim.

taner-ince bunu beğendi.
  3. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    abi format için önce pc yi yeniden başlatıyorum başlatırken delete tuşuna basılı ttuyorum sonra bios geliyor daha sonra boota geliyorum entere basıyorum cd yi takıyorum f10 basıyorum ok evet diyorum cd iyi alıyor sonra abi enterliyorum işlme başlıyor ama kimi zaman hata veriyor pc yeniden başlıyor olan şekilde başlasınmı seçenekleri çıkıyor bir çok seçenek olamdığı için tekrar yeniden başlatıyorum ve aynı işlemleri yapıyorum ve formata başlıyor ama format bitince drayverleri yüklüyorum daha sonra msn eyi yüklemiyor her versyonu deniyorum hata veriyor parçalrını felan siliyorum ama olmuyor hep hata veriyor msn sitesine de girmiyor resmi sitesine sayfa görüntülenemiyor diyor inan şu delricem parçalamak üzereyim nerdeyse kasayı

4. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    bu arada iki tane format için cd var birisi ile atamıyorum oda şöyle manuel format c: yazınca kabul etmiyor onu bende diğer hazır bir cd var xp cd si onunla atıyorum formatı atmaya çalışıyorum daha doğrusu çünki
    onda c format yazmaya gerekolmuyor ama diğerini kabule tmiyor ne yapıcam hocam vala sinirden sabaha kadar uğraştım delirdim ya

bu arada pc yi her yeniden başlatığımda yada kapatıp açtığımda önce siyah bir ekran açılıyor ve orda 3 tane xp profoysonel yazısı çıkıyor istedğini seçip başlatabiliyorusn enterleyip ama şu an o syah ekran çıkıyor ama durmadan devam ediyor yani seçenek olayı olmuyor anlamdım giti

eplower 7 kulanamıyorum yani güncelemiyor güncelme sayfasını görütülemiyor bu arada normal pc nin içinden güncelme duvarını açıuyorum ama işaretlemeleri yapamıyorum kapalı çünki anlamdım giti ne yapmam laızm bana bir yarıdmcı olun lütfen

5. Mehmet Ortaç

Mehmet Ortaç Aktif Üye

Seviye:
    format atarken "onarım yapmadan yeni bir win xp kopyası yüklemek için esc'ye basın" yazıyor bunu uyguladın mı ?

Selim Üsel ve taner-ince bunu beğendi.
  6. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    öyle bir ibare göremedim hiç zaten direk formata başlıyor cd yi kabul ederse ibareyi göremedim çünki gözümü ayrımdan inceledim her çıkan yazıyı 100 yüz olana kadar

7. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    ayrıca msn de yükelyemiyorum mesenger sayfasını görüntlüemiyor explower 7 de yükelyemiyorum onuda sayfasında görüntelmiyor geçen güne kadar süper çalışıyordu her şey of ya abiler bir el atın lütfen konuma

8. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    yokmu yardım edicek kimse ?

9. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    yardımmmmmmm lütfennnnnnnn
    arkadaşalr msn yüklemek için msn enin sayfasına giremiyorum sayfayı görüntülemiyor explover sayfasının alt sağ köşeisnde yaskalı iberesi çıkıyor ya nasıl düzelticem lütfen bir yarıdmcı olun

10. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    yarıdm imdatttttttttt lütfen arkadaşalr yarıdme din ya şimdi pcyi balkondan atmak üzereyim aslında parçalayasım fealaket geldi yokmu yarıdm edecek kims eya

11. metal kan

metal kan Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşım forumda xp kurma similatörü var
    ben de msn kuramıyordum microsoft tun msn kalıntılarını temizleyen ufak bir yazılımı var onu dene kendi sitesinde googden ara
    birde kurmak istedin sistem xp sp siz ise msn kurulmaz
    modem driverlarını iyi tanıtmıyorsundur

taner-ince bunu beğendi.
  12. metal kan

metal kan Yeni Üye

Seviye:
    sorunu çözdün mü

taner-ince bunu beğendi.
  13. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşalr sornu bir arkadaşıma götütürerek çzödüm formatı atık çokk şükür eve geldim açtım pc yi fakat şu anda bir sorun var her siteyi açmaz oldu internet ayarlarını nasıl ayarlayacam my net olsun bu gibi sitelre giremiyorum bazı normal sitelere bile zorla girer oldu bilgisayar bunu nasıl hal edicem arkadaşalr acaba şu an msn yüklüyor makina bakalım olur fakat normal sitelere girmez oldu tam indir mesela açılıyor ama içinde bir şey aramay başlayınca arama devam etmiyor öyle kalıyor çoğu sitelerde bu şekilde bunu nasıl düzletiirm acaba

14. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    bisiklet forum sitesini bile çok zor açıyorum sürekli dur yenile işaretini tıklamak zorunda kalıyorum açarsa oda tabi ne yapmam lazım hiç yarıdmıcı olucak birileri yokmu lütfen

15. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    DNS numaralarınızı değiştirmeyi dener misiniz.

193.140.61.200
    193.140.62.200

taner-ince bunu beğendi.
  16. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    teşekür ederim dayanmadım tekrar format atım şimdi bu seferde sistem d ye kuruldu iki tane sistem var hard diskte neden accaba cyi silemedi d ye kurdu tekrara sistem anlamdım

17. taner-ince

taner-ince Aktif Üye

Seviye:
    şu an an ramak kaldı parçalayacam nerdeyse pc yi delricem msn eyi bile yükliyemitoerum

18. Mehmet Ortaç

Mehmet Ortaç Aktif Üye

Seviye:
    en iyisi bilgisayarcıya götür sorununu kökten hallet, format atmaktan makine bozulacak :)

taner-ince bunu beğendi.
  19. burock2318

burock2318 Üye

Seviye:
    Bence format atarken bazı dosyaları yukleyemıyor yada harddıskı temızleyemedıgı ıcın kalan sıstem dosyaları programların calısmasını engellıyor olabılır. Baska bir format cdsiyle denedin mi? eğer denediysen ve aynı sorunlar devam edıyorsa harddıskı degıstırmen gerek.

20. Mahmut Can Kaymaz

Mahmut Can Kaymaz Kıdemli Üye

Seviye:
    cdn çizik veya güneşte kalmış hasar görmüş büyük ihtimal