Forma tavsiyesi

G. Yitmen

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Salcano
(link) arkadaşlar bu ürünü önerir misiniz bilen beğenen varsa yardımcı olabilir mi herkese teşekkürler

Scudo

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
decathlonun sitesinden de bakabilirsin formalara. aynısı 30 tl daha ucuz. bilginize :)

G. Yitmen

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Salcano
teşekkür ederim yardımlarınız için :) peki sizce nasıl bi ürün tavsiye eder misiniz alınabilir mi biraz yeniyim o yüzden sormak zorundayım böyle şeyleri kusura bakmayın :)

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
o formalardan hiç kullanmadığım için o konuda birşey diyemeyeceğim malesef. bende forma arayışındaydım, decathlondakiler hoşuma gitti ayrıca fiyatlarıda uygun biraz.

G. Yitmen

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Salcano
teşekkür ederim yine de yardımlarınız için :) yeni ürün yazıyo bu formada güzel de duruyo açıkcası :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu hafta içi bende şu ürünü aldım (link)
henüz giymek nasip olmadı bu haftasonu giyicem ;) Ama ilk izlenimlerime göre gayet güzel. sırtında 2 adet cebi var ve bel kısmında kaydırmaz bant var. Hiç yoktan 80-90TL yi kurtardım şu anda. Bu beni epeyce süre idare eder gibi :D

G. Yitmen

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Salcano
bu çok daha hesaplıymış ya:) ürün eline ulaşınca biraz bahsedersen çok sevirim teşekkürler tavsiyen için

G. Yitmen

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Salcano
bu çok daha hesaplıymış ya:) ürün eline ulaşınca biraz bahsedersen çok sevirim teşekkürler tavsiyen için :)

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
şu tip bir şey güzel olur az önce aradım da m beden yok dediler :(

(link)

Burak Salgın

Forum Demirbaşı
Tepki
121
Bisiklet
Scott
(link)

o kadar para vermeye gerek yok diyorsanız.linkteki forma süper.25 tlye aldım syah ve kırmızısını.kalitesi çok iyi, kesimi çok iyi.çok memnunum.tam üzerinize yapışmıyor ama öyle birşey beklemeyin.normal kesim.

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
Arkadaşlar şöyle çok kaliteli bir forma alma niyetindeyim.

Hani bir kere alınır dediğimiz türden bir forma almak istiyorum kısa kollu ve kısa paçalı bir 2 parça forma.

Tavsiye edeceğiniz ürünleri LİNK i ile paylaşırsanız memnun olurum.

Aliexpress den vs aldım bi halta benzemiyor. Terletiyor, yapışıyor, üşütüyor vs

Savaş Acıboz

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Merida
Santini aslı bisiklet sitesinde bulabilirsin çeşitleri benim şahsen kullandığım ürün (link)

• Beğen
Tepkiler: iksis

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
(link)
(link)
Toplam 225 lira. Cidden O sitede fiyatlar çok yüksek. Buna ne diyosunuz arkadaşlar kalitelimi sizce?

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
@iksis Dostum Ceket demişsin ama forma demek istedin sanırım. Bizim bisiklet sürdüğümüz grupta altura nın hem forma, hem tayt hem de ceketlerini kullanan arkadaşlar var ve ürünlerden baya memnunlar. Ben kullanmıyorum ama durum böyle....

• Beğen

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
@iksis Link derken? Senin ilettiğin linkteki Altura formadan bahsettim, yeni bir şey söylemedim.

• Beğen

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
Merlin de 3 adet Altura var. Keşke daha uygun bi TÜRK sitesi bulabilsek ama sanırım biraz şansımı zorluyorum :D Teşekkürler

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
Şu formanın siyah beyazı gelecek yakında ben onu bekliyorum.

(link)

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
(link) 150 TL 100% brushed polyester NEfes Alabilir kumaş, sıcaklık kontrolü vs diyor
(link) 240 TL %100 polyester kilitli fermuar ve nem transferi diyor
(link) 310 TL %80 polyester %16 elastan omuzda uv koruması var nem transferi diyor
(link) 494 TL % 93 polyester % 7 elastin diyor. Düşünce kumaş zedelenmiyor, kilitli fermuar uv koruma ve nem transferi diyor.

Şimdi en üstte ki çin malıda aşağıya doğru bütün kalitemi artıyor yoksa birbirinden pekte farklı değil de 3-5 önemsiz değişikliği önemli imiş gibi gösterip daha iyi algısımı yaratılmaya çalışılmış anlamadım :( Üssteki 4 ürünü aynı siteden özellikle örneklendirdim fiyat farkı anlaşılsın diye.
Ben şahsım adına;
(link) takım aldım pek memnun değilim gibi nem transferi ısı kontrolü vs gibi konularla alakası yok. Vücut sarma konusuda mümkün değil rüzgar da dalgalanıyor şanlı al bayrağım gibi :D Arka cepler güzel ama şimdi Allah için. Bunu da 27.21 $ a aldım 54 günde geldi.

Bi uzman lazım bana bu işten anlayan mümkünse textil baronu :D

Sanırım baron geç kalkıyor :D

Oktay O.

Aktif Üye
Tepki
182
İsim
Oktay O.
Bisiklet
Canyon
Alturanın softshell ceketini, uzun kollu mevsimlik formasını ve kısa kollu yazlık formasını birde bib shortunu kullanıyorum. Hepsinden cok memnunum. Vücuda tam oturuyor. Genelde yorumlara bakarsan normal bedeninin bir büyügünü tavsiye ederler. Kullanım ve yıkama sonrasıda herhangi bir yıpranma olmadı şimdilik