Forma tasarım

Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Üzerine yazı resim vs ekleyebileceğimiz veya tamamen kendimizin tasarlayabileceği forma satış mağazası arıyorum.

Sizin kullandığınız, tavsiye edebileceğiniz böyle bir site var mı?

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
formaiste.com dediğiniz işi yapıyor..

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
@Edip Dinçer

yapıyor ama iyi mi yapıyor ürün kalitesi nasıl

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Öyle süper profesyonel bir şey beklememek lazım ama gayet iş görüyor.
Baskı olarak bazı renkler hafiften kaymış geldi ama şu güne kadar 20-30 kere yıkanmıştır herhalde, renkleri hala gayet canlı..

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
@Edip Dinçer

2. ellere 80 lira verene kadar bundan alayım bir tane o zaman acemiyim zaten daha bilgi için sağ olun .

Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Ben şahsen pek memnun kalmadığımı söylemeliyim, tüm detayları bildirmeme rağmen baskı hatalı geldi. 2 hatayı kendilerine bildirdim kabul ettiler, bizim hatamız, gönderin düzeltelim dediler, gönderdim. 1 hafta sonra geldiğinde hataların biri düzeltilmiş biri ise aynen duruyor. Hatalı olan ve hatayı kabul ettikleri halde düzeltmeden gönderdikleri hata şu; koltuk altlarına isim/soyisim yazılacaktı. Doğal olarak giyen kişinin sağ koltuk altına isim sol koltuk altına da soyisim yazılır (özellikle de belirttim, örnek bile gönderdim) ama yine aynı şekilde sağda soyisim, solda isim olarak geldi. Lanet olsun dedim bir daha göndermeyeceğim, içime sinmese de giye bildiğim kadar böyle giyeceğim.

Malzemeye, baskıya lafım yok (henüz test etmedim) ama bel/kol lastikleri, dikiş ve baskı ekibi konusunda kesinlikle memnun kalmadım.

Bunu kendilerine de maille bildirdim.