Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

forma,gözlük,vs

Konu, 'Giyim' kısmında btatlidil tarafından paylaşıldı.

1. btatlidil

btatlidil Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Internette oraya buraya tıkladıktan sonra bir şekilde suraya denk geldim :http://www.bisikletistanbul.com/
    Ürünler çin'den geliyormuş, taytlar falan pedli. Ancak ortada dükkan yok, evden sipariş yapıyor zat.
    Klasik git-gel yaşamaktayim, çünkü 4'te 1 fiyat farkı var. Bu elemandan alış veriş yapmış olan var mıdır , yorumlayabilirse sevinirim.
    Sonuçta şu da bir acı bir gerçek ki pahalı dükkanlardaki pahalı markaların da üretildiği yer (şanslı isek türkiye) genelde çin. Ancak kalite kontrol vs. biraz daha farklı ama fabrika aynı olabiliyor.
    Şimdiden teşekkürler.
    Not: pedsiz 3 saat sürüşten sonra pazartesi ofiste oturmak zor gelmeye başladı artık, uygun pedli tayt adresi de kabulumdür :)

2. Çağlar kalyoncu

Çağlar kalyoncu Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    katılıyorum fiyatlar fazlasıyla uygun site hakkında bilgisi olan biri varsa lütfen paylaşsın

3. Termiksi

Termiksi Paragliding

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
  4. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    normalde bu fiyatlar türkiye piyasasına göre ucuz çünkü sadece üst forma 100 tl den başlar mağazalarda..ancak çin piyasına göre çok çok pahalı gözüme takılan bi iki forma takımı vardı..çin merkezli bi sitede gördüm aynı formayı 25 dolar bu vatandaş 60 dolar diyo...

5. Termiksi

Termiksi Paragliding

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Türkiye ye göre ucuz fakat dediğiniz gibi Çin de ucuz bunlar ve bu adamın Çin'den getirmediğide belli değil.

6. T.Varol

T.Varol Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Decathlon da sezon sonu indirimi var giyimde bence fiyatlar uygun. Kalitesi fena değil. 30 TL ye ısı yalıtımlı eldiven aldım

7. Yılmaz Adıgüzel

Yılmaz Adıgüzel Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Abi en iyisi decathlondan alın en azından yakasından tutacak adam bulursunuz e kalitelide.İstediğin fiyata bulursun yardımcı olurlar orda;)