Forex ile ilgilenen var mi?

Tepki
2
Arkadaslar ben amator duzeyde forex ile ilgileniyorum,henuz baslangic seviyesindeyim pozisyon acma/kapama gibi seyleri yeni ogrendim.Forex in acilimi Foreign Exchange olup haftanin 5 gunu 24 saat acik olan bir piyasadir ve islem hacmi gercekten cok yuksektir.Ben ekonomiye olan ilgimden dolayi kendime bir demo forex hesabi actim ve emtia,doviz,hisse vs. alip satarak bir seyler ogrenmeye calisiyorum.Aramizda benim gibi bu ise hevesli arkadaslar varsa tavsiye ederim fakat bu isi ogrenene kadar para kazanmak imkansiz gibi duruyor.Bisikletforumda da Forexle ilgilenenler varsa tecrubelerini bizimle paylasmasini isterim acikcasi

Scudo

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Bisikletforum'u bilmiyorum ama internette bununla ilgili, çoğu olumsuz olmakla birlikte, binlerce yorum var.

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Geleceğin sektörü, e-ticaret buna birçok yönden kanıtım var. 2. dalga sanayi idi, şimdiki 3.dalganın başlangıcındayız, yani e-devrim. Herşey internete akıyor, gidip artık eskisi kadar mağazalara gitmiyoruz, internet alışverişlere çoktan başladık, dünya ticaret örgütüne göre, bundan 20-30 sene sonra bütün sistemler internete geçecek, sokaklarda sadece insanların buluşabilmesi için ortak alanlar olacak. Bunu ben demiyorum, Alvin Toffler ve DTÖ diyor. Ortada çok büyük bir pasta var, bu pastayı değerlendirmesini bilen her arkadaş geleceğin sabancısı zorlu koçu olacaktır. :)
Henry Ford eğer 1800 lü yıllarda bant sistemine geçerken, etrafındaki yüksek deneyimli! insanları dinleseydi, onların dediği gibi at arabasının faytonun yerini arabaların alcağına yüreğinle inanmasaydı ve korksaydı, bugün motor sanayisi bu kadar gelişmemiş olacaktı. :)