Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Focus Whistler bisikletim çalındı :((((

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Ali Nihat GÖRAL tarafından paylaşıldı.

1. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar,

Bugün saat 16:30 -20:30 saatleri arasında apartman boşluguna kilitli olan Focus Whistler bisikletim göz göre göre çalındı.Sinirlerim öylesine bozuk ki kazara çalanı bi şekilde bulsam komaya sokucam....Beyaz ve mavi tonlarında renkleri ve beyaz renkte elcikleri var.En çok üzüldüğüm şey ise sadece 1 kere binebildim aldığımdan beri.Bursa Aydın bisikletten almıştım.Bursa Kükürtlü caddesi Çeyiz sokaktan çalındı. Görenlerin ve duyanların haber vermelerini rica ediyorum.0 532 461 68 74 Ali Nihat Göral

2. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Geçmiş olsun umarım en kısa sürede bulunur.

3. faruk aktaş 16

faruk aktaş 16 Yeni Üye

Seviye:
    öncelikle geçmiş olsun ...muhtemelen çalan kişi elinden çıkarmaya bakar bat pazarı vs gibi yerlere bakın.. ALEMDAR civarınada bakderim ....

4. Sercan Can

Sercan Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi çok geçmiş olsun.

Ama 200TL ve üstü rakama satın alınan bir bisiklet apartmana kitlenir mi hiç?

Buradan herkese taviyem apartmana kitlemeyin, eve alın lütfen eve alın.

kubilay tüney, Raven_35 ve Cyclist999 bunu beğendi.
  5. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Alı sana tavsıyem pazar gunlerı yıldırımın altında,esnaf sanatkarlar odası bınası altında bıt pazarı var calıntı bısıkletlerın falan da satıldıgı,cok gec olmadan bugun gıt bak bence

6. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sercan Kardeşim haklısın.Aptallığıma denk geldi.Ama bundan sonra asla dışarıda bırakmam.Bir musibet bin nasihattan yeğdir derler.Doğru söylemişler.Umarım bulurum ama hiç umudum yok :(

7. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Barış teşekkür ederim ama maalesef mesajını bugün görüyorum.İnternete Pazar günü bakabilseydim inan giderdim oraya.Ama bu bisiklet benim kısmetimden çıktı sanırım.Ama tavsiyen için teşekkür ederim eksik olma.

8. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Eksik olma Samet kardeşim...Umarım!!

9. Sercan Can

Sercan Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Tüm ikinci el bisiklet satan yerleri gezip bulma şansınız olabilir, ümidinizi kaybetmeyin. Ayrıca karakola gidip başvurun, hırsızlık olayı yaşandığını belgeleyin en azından o mahallede bir hırsızlık olduğu bilinsin. Yine bisikletinizi oldu da bulursanız satıcıya hiç laf etmeyin, anında 155'i arayıp yardım isteyin.

10. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Evet haklısın.Zaten çalındığının farkına vardığım gibi hemen 155 i arayıp polislerin gelmesini sağladım ve tutanak tutturdum.İşlerimden vakit bulabilirsem gidip tüm 2.el satan yerlere bakacağım.Umarım bulurum.İlgin için teşekkür ederim.

11. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Velespıtı gaftıleyen cok buyuk ıhtımalle apartmandan bırısı.Kadrodan kurtulduktan sonra parcaları bır guzel satabılır hatta forumda bıle.Bunu daha once baska calıntı ılanlarında da belırtmıstım.forumda aramızda boylelerının oldugunu dusunmek bence paranoya degıl bence.olduda kadro ıle beraber sattıysa ve sana denk gelırsepolısı cagırıp(bısıkletın faturasına daha once yazdıgını umdugum) sası numarasına bakıp bısıkletıne abılırsın.

12. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok teşekkür ederim.Apartmandan birisi olma ihtimali de yüksek tabii.Ama bulursam tüm hırsımı çıkaracağım sanırım.Umarım parçalamamıştır.Ama parçaladıysa da bulmaya çalışacağım.İyi akşamlar

13. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:

İşte arkadaşlar çalınan bisikletim bunun aynısı. Sahibinden.com da ilanı çıkmış kırklareli'den. Bisikletim bu mudur bilinmez ama satıcıya faturasını da verecek misin diye msj attım bakalım ne cvp gelecek?Şayet bu ise çok sevineceğim.Ama kimsenin de günahını almak istemem.Bursa'dan çalınan bisikletin Kırklareli'nde satılıyor olması acaip bi durum olmaz herhalde değil mi?Kırklaerli'nden forumdaşların yardımına ihtiyacım olacak gibi görünüyor.Şimdiden herşey için herkese teşekkürler.

14. Akif Yılmaz

Akif Yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Güzel bisiklet umarım bulabilirsiniz. Sahibinden ilanlarına bakmanız da akıllıca olmuş.

15. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler.Umarım bulabilirim.Sahibinden.com daki satan kişiye 2 kez msj atmam rağmen bana ısrarla dönüş yapmıyor.En son kaça bırakacağı ve bisikletin faturasının olup olmadığı ile ilgili sorularımı yanıtsız bırakıyor.Aklıma kötü şeyler gelmeye başladı ama hayırlısı bakalım.

16. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Ali bey çok geçmiş olsun;ben bu işe kendimce çözümü buldum en azından kendi bisikletime ilk önce büyük ve sağlam bir zincir en az 2 mt olacak+bu zincirin dışını lastik veya bir başka plastiğimsi madde ile kaplamak(kadroyu çizip zarar vermesin diye.) yada zincirden biraz daha geniş bir boruya sokmak zinciri ve asıl öenmli parça asma kilit burda paraya kıdım ve iyi bir kilit aldım 2 adet bir tanesini balyozla ezdim neler yapmadım en sonunda 1 saat sonunda ancak yamuldu.zinciri soktum lastiğe kilidi vurdum üstüne kadrodan hadi çalsınlar görelim bide maşadan normal zincirle kitliyorum kafam rahat umarım bulursunuz bisikletinizi

17. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok teşekkürler Oğuzhan Bey,

Umarım önleminiz işe yarar.Ve ben de umarım bulurum bisikletimi...

18. Çağrı Cantürk

Çağrı Cantürk Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yalnız unutmayın ki bahsettiğin zincirler demir makası ile çok kolay kesilebiliyor.

19. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Valla şefim bendeki zincir çift kat tam 440c yüksek çelik alaşımlı karbon çeliğinden bizzat testini yaptırıp deneyerek aldım ve sanayide kullanılan büyük kesme makinası bile zorlandı kesmeye çalışırken zincirin ağırlığı 25 kg sence hangi hırsız bu kadar zahmete girer.

20. Çağrı Cantürk

Çağrı Cantürk Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Öyle bir zincirse eyvellah ben de aradım karbon çeliği zincir ama bulamamıştım. Ayrıca o zinciri nerede buldunuz banada lazım.