Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı FOCUS TEAM SL KADRO, ROTOR 3DF AYNAKOL VE ÜST SEVİYE PARÇALAR

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında VOLKAN ÇELİK tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. VOLKAN ÇELİK

VOLKAN ÇELİK Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba, bana küçük geldiği ve farklı bir bisiklet aldığım için daha hiç kullanmadığım bisikletimin kadrosunu satıyorum. Kadro boyu 52" (S) beden olup, en ufak bir çizik bulunmamaktadır. Bilmeyenler için Focusun en üst seviye karbon kullandığı kadrolarından biridir ve Alman The Ag2r-La Mondiale takımın bu sene Tour De France'a bu kadro set ile katılmıştır. Kadro 950-960 civarı gram, maşa da 280-300 gram civarı olması lazım. Kadro Di2 uyumludur, mekanik vites sistemine uyumlu olup olmadığından tam emin değilim. Kadro setin yanında kadroya direk monte edilen dura ace 9070 fren ayakları, Concept PX Carbon gidon boğazı, içine pil takılabilen Concept PX carbon Di2 karbon sele borusu, Fizik Arione CX Manganese sele, karbon furç takımı, yatakları dahil toplam 700 gram ağırlığa sahip Rotor 3Df 52-36 aynakol dahildir. Alacak kişi ultegra di2 set ve ortalama ayarda bir jant seti ekleyerek 7 kiloluk çok güzel bir bisiklete sahip olabilir.
    Parçaların hiç birinde çizik dahi yoktur. Toplam 150 km kullanılmıştır. Sıfır ayarındadır.
    Yukarıda bahsettiğim parçalardan oluşan tüm set için 5.000 tl istiyorum, parça fiyatı için özel mesaj atabilirsiniz. İsteyene daha detaylı fotoğraf gönderebilirim, canlı halini görmek isteyen Ümraniye civarına gelip müsait bir zamanda görebilir. Ciddi alıcılara fiyatta kolaylık yaparım. Takas düşünmüyorum.

2. VOLKAN ÇELİK

VOLKAN ÇELİK Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Satılmıştır, konu silinebilir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.