Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Focus mu Grizzly mi ??

Konu, 'Bianchi' kısmında Endo16 tarafından paylaşıldı.

1. Endo16

Endo16 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar veyada abilerim,bende 5yıldır Focus var ben bisiklet işine iyice merak sardım ve bu işi azda olsa büyütmek istiyorum.Geçenlerde bi yerden hediye bisiklet geldi ve modeli Grizzly,Bursada yaşıyorum şehir içinde turlar için sizce hangisi daha iyi olur ?? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

2. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Forumdaki "Bisiklet Seçimi" bölümünü incelemeni öneririm.Bianchi'nin bu çift amortisörlü (yay desek daha iyi) bisikletlerinin aslında ne kadar alt modeller olduğunu o fiyatlara oysa ne kadar güzel modeller bulabileceğini keşfedeceksin.

3. Endo16

Endo16 Yeni Üye

Seviye:
    Cevabın için teşekkür ederim ama şuan elimdeki imkanları kullanmak istiyorum.Hazır bisiklet varken neden yeni bir bisiklet alayım ? diyorum.Zaten daha yeniyim ilk baş birazda olsa deneyim vs vb şeyler kazandıktan sonra bende düşünürüm daha güzel bir bisiklet almayı.

4. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    O zaman sana tavsiyem şu anki bisikletine para harcamaman yönünde.Çünkü o tür bisikletlerin avantajı yok.En kısa zamanda 26" alüminyum kadrolu mümkünse sadece önde amortisörlü yada amortisörsüz bir bisiklet alman yönünde.
    Forumda artık giriş seviyesi olarak herkese önerilen Sedona Borla'yı incelemeni tavsiye ederim yada 2. el bölümünü.Bir de 2009 Sedona'lar yeni çıktı.Satışa çıkana kadar onları bekle.

5. AHMET SAFA

AHMET SAFA Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşım seni yormayacak mümkünse amortisörsüz yada kilitlenebilr amortisörlü bisiklet bak madem tur diyorsun ozaman kendine hafif ve ya sabit kadrolu yada tek amortisörlü bak.... çift amortisör tawsiye etmem... karar senin...