Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Focus Lost Lagoon CS 3.0

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ozan Duran tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    http://www.bisikletcumhuriyeti.com/urun-detay.asp?id=915&markaid=1&katid=76
    Merhaba.
    Bu bisiklet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trek 7.3 düşünürken bir anda kendimi frenleyip bütçemi düşürmeye karar verdim.
    2013 model Sedona 321 düşünürken bir anda bu bisiklete rastladım.
    Omuz ağrım da yine nüksedince amortisörlü mü alsam diye düşünmeye başladım.
    Bu fiyata donanımı fena değil sanki. Aslında bir alt modeli CS 4.0'ün rengine bayıldım ama onun maşası kilitlenebilir değil ve arka aktarıcı Acera.
    Bunun ise arka aktarıcı Deore.

2. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Facebook'tan biri Focus bisikletlerinin diğer markalara göre biraz daha ağır olduğunu söyledi.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Focus kullanıcıları, bu doğru mudur?

3. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    cevap gecikti ama...
    ben lost lagoon kullanıyorum. cs 5.0 modelini. diğer bisikletim ise ön amörtisörsüz. sizin omuz ağrısınu duyunca bunu yazdım.
    zira amortisörsüz kullanınca bende de ağrı oluyor. lost lagoon tekerler arası mesafe ve kadro duruşu ile on numara.
    lost lagoon kullandığım zaman herhangi bir ağrı olmuyor. tura çıkacağım zaman da bunu kullanacağım.
    kadrosu sanırım diğer seçeneklere göre daha ağır. ancak çok sağlam. kadro made in germany.
    ağırlık konusu net değil tabi. zira kimse söküp tartmamıştır.

4. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Gidondan aktarılan titreşimlerin azaltılmasını hedefleyen elcikler var Ellerin rahat etmesi için çok faydalı oluyor. Ben yol bisikleti öncesi dönemlerde Scott A4 confort diye bir model kullanıyordum. Özellikle iri pürtüklü asfaltlarda yararlı oluyor. Araştırmadım ama daha kaliteli daha özel modellerde vardır muhakkak. Amortisör yanında vibrasyona karşı ek bir yardımcı olarak tercih edilebilir. Kullanmadım ama aşağıdaki örnek yüksek yoğunluklu süngerle üretilmiş ve kullanıcı yorumları konforlu olduğu yönünde dokusu benim kullandığım modelinkine benziyor.
    http://www.evanscycles.com/products/crank-brothers/cobalt-grip-ec027244#features