Focus Culebro 2.0 Yol Bisikleti 54 Kadro

Tepki
10
Merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce Bike and Outdoor'dan almış olduğum yol bisikletimi satıyorum. Çiziksiz, sıfırdan farksızdır. Faturasına baktım ama şu an için bulamadım. Soru işareti kalmasın diye satış öncesi Bike and Outdoor'a gider konuşuruz. Gerekirse fatura kopyasını da alabiliriz.

105 vites, karbon maşa ve yaklaşık 9.5 kg civarındadır.

Yanında verilecekler:
Siyah Mavi Btwin 10L çanta su torbası ile verilecektir.
Beyaz ve Siyah 2 adet decathlondan alınma forma
Siyah kask
Siyah mavi merida eldiven
Siyah padli tayt
Karbon pompa
CoolGear matara
Ön arka aydınlatma
Mavi gözlük ipi

Yukarıdaki aksesuarları ile birlikte ya da hariç 3.000TL'dir. Aksesuarsız satılmayacaktır.

(link)
(link)
(link)

Scudo
Tepki
1
26 jant assos 50 var oZellukleri yazıyorum
Bisikleti satış nedenim yol bisikleti alacak olmamdır.bisikletimin hiç bir sorunu yoktur.yolda karda asfaltta dağda heryerde mükemmel bir akışı vardır.özelliğini ise salcano assos 50 2014 model kadrosundan almaktadır.geometrik açılar sayesinde mükemmel dağ performansı verir..sürüş rahatlığı çok iyidir.bisikletin tüm bakımı 17 mayıs 2014'teyapılmıştır.ön ve arka göbek rulmanları yeni değişmiştir.nsk rulman takılmıştır.vites geçişleri sram x7 kollarla mükemmel seviyededir.bisiklette çizikler çok az mevcuttur.kadroda bir kaç yerinde maşada da bi kaç yerinde çizik vardır.severek topladığım ve üzülerek satacak olduğum bi bisiklettir.boyum 170 cmdir.tam bana göredir bisikletin geometrisi...ağırlığı 11 kgdır.BİSİKLETİMİN FATURASI MEVCUTTUR.ÜZERİNDEKİ ÇOĞU PARÇALARIN FATURASI VARDIR.HEPSİDE EN FAZLA 3 AYLIK FATURADIR.BİLGİ ALMAK İSTEYEN ARAYABİLİR.KÜÇÜK BOYUTTA PAZARLIK YAPILIR.AYRICA YOL YARIŞ BİSİKLETİ,29 JANT YADA 27.5 JANT MTB İLE AYNI ÖZELLİKLER YADA BUNA EŞDEĞERE SAHİP BİSİKLET İLE TAKAS KABUL EDİLİR.

NOT:ŞUAN ÜZERİNDE Kİ LASTİKLER SWALBE MARATHON PLUS TIR.CONTİNENTAL PROTECTİON RACE KİNG LASTİKLER YEDEKTEDİR.

BİSİKLETİN ÖZELLİKLERİ;

KADRO: SALCANO ASSOS 50 HAFİF ALAŞIMLI ALUMINIUM 26 İNÇ

BEDEN:16.5

VİTES SAYISI:27

MAŞA:ROCKSHOX REBA SL 100 REMOTE CONTROL GİDONDAN KİLİTLEMELİ

ORTA YATAK:Shimano SM-BB 70 SLXHOLLOWTECH II Orta Yatak

AYNAKOL:SLX Fc m 66044-32-22 dişli 175MM KOL UZUNLUĞU

VİTES KOLU:SRAM X7-9

FREN:AVID X7 ELİXİR R HİDROLİK DİSK-ÖN VE ARKA 160MM AVİD G3CS ROTORLAR

ZİNCİR:Shimano Zincir Deore Cn-Hg 53 9 Vites

VİTES / ÖN:Shımano SLX Ön Aktarıcı FD M 660 9V

VİTES / ARKA:SRAM X7 ORTA BACAK

KASET:Sram Pg-950 Mtb Rublesi 9V 11/34

GİDON:FSA SL-K KARBON FLAT GİDON 64 CM

BOĞAZ:FSA SL-K KARBON 90 MM 5 DERECE AÇILI

SELE BORUSU:FSA SL-K KARBON 35 CM

JANT ÇEMBERİ:ZTR OLİMPİC TUBELESS 32 TELLİ ÇİFT DUVAR JANT SETİ

JANT TELİ:DT Swiss Revolution 2,0 SİYAH

HAZNE / ÖN:HOPE PRO 2

HAZNE / ARKA:SRAM X9

FURÇ TAKIMI:Token Entegre Furç TK11A Kırmızı

PEDAL:shımano spd m520 pedal

SELE:Selle İtalia Q-bik

LASTİK:CONTİNENTAL RACE KİNG PROTECTİON 26*2.2

AĞIRLIK:11 KG
Takas düşünür musun

Tepki
10
2.700TL'den günceldir. Daha da indirim yapılmayacaktır. 2 hafta içerisinde satılmazsa satmaktan vazgeçeceğim.

Tepki
10
Maalesef.. Pompa, ön arka aydınlatma, özel suluk ile birlikte 2.600TL olmuştur. Fatura da bulunmuştur.

Tepki
10
Ilk mesaji duznleyemedigim icin ilani silebilirsiniz. Yeni konu ve yeni fotograflar ekleyecegim.