Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Focus Cayo Evo 2.0 UDi2 mi Cube agree gtc slt di2 2014?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Enver Hoca tarafından paylaşıldı.

1. Enver Hoca

Enver Hoca Gold Üye

Adı:
    enver
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar, konusunda uzman olanlardan yardım istiyorum.
    Cube agree gtc slt di2 2014
    Focus Cayo Evo 2.0 UDi2
    kıyaslamanızı isterim.2' el olarak bu bisikletlerden birini seçmek için sizin tavsiyenize ihtiyaç var
    Şimdiden teşekkürler

2. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Satış fiyatları nedir, ayrıca teknik özellik tablosu olursa, daha net cevaplar alabilirsiniz diye düşünüyorum.

edit: Focus'un model yılını bilmeden yorum yapıyorum. Kağıt üzerinde donanımsal açıdan Cube daha iyi görünüyor. Bu arada Cube kadrolar normalden daha küçük satılıyorlar. Örnek Cube 62 kadro, diğer markaların çoğunda 58'e denk geliyor gibi. Bu sıkıntıyı geçmişte yaşadım, Cube tercih ederseniz eğer dikkat edin lütfen.

3. Enver Hoca

Enver Hoca Gold Üye

Adı:
    enver
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Yıl olarak aynı 2014 üretimi. donanım açısından farkları yok denecek kadar aynı.Geriye kadro değerlendirmesi kalıyor..Yorumunuz için teşekkürler

Bu arada sizde sanırım Canyon var.Onu değerlendirmişiniz?.Çok fazla tecrübem olmasada bende giant tcx slr 2 cyclocross var.Frenlleri mekanik disk.Sert inişlerde çok zorluyordu.Ben trp denen hidrolik adaptörlerden alarak rahatlattım.Şu anda canyonda endurence modellerinde indirim var.ordaki endurace cf 9.0 dura ace setli bisikleti beğeniyorum.V frenli olduğu için tercih etmedim.. Beklemedeyim...Sert inişlerde sorun olabilir diye yeni merkezi sitem disk frenli bir bisiklet daha çok ilgimi çekiyor..Siz ne dersiniz?