Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Flood-to-Throw Zooming Aydınlatma [ YARDIM ]

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Murat Solmaz tarafından paylaşıldı.

?

Hangisi ?

1. 1.si

oy sayısı 1
    16,7%
  2. 2.si

oy sayısı 5
    83,3%
  1. Murat Solmaz

Murat Solmaz Yeni Üye

Seviye:
    Selam,
    Bisikletim için aydınlatma alıcam.Önceden Dealextremeden Bu fenerden alıpta çok memnun kalanlar vardı.Bende aynı feneri türkiyedeki bi siteden buldum.Ancak bir iki sorum var ;
    1)Bu fener Dealextremeden askı aparatıyla beraber geliyor bildiğim kadar ? Doğrumu ?

2)Bu sitede satılan askı aparatıyla mı anlamadım gitti ?

3)Alttaki iki fenerden sizce hangisi ? Neden ?

http://www.avcielfeneri.com/index.php?route=product/product&product_id=26798

http://www.avcielfeneri.com/2000x-zumlu-cree-p4-wc-3-mod-led-el-feneri3aaa_14595

2. Fahrettin

Fahrettin Üye

Seviye:
    2.'yi öneririm çünkü arada 70 lümen bir fark var. Birde 240dk güzel bir süre.

3. Ahmet Yusuf Gürkan

Ahmet Yusuf Gürkan Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İyi günler, ben de 2 gün önce sirkeciden 25 tl ye ikinci seçenekteki fenerin aynısını aldım (markası police), bisiklete bağlamak için nereden aparat temin edebilirim 1-2 yere sordum bulamadım. teşekkürler

4. Murat Solmaz

Murat Solmaz Yeni Üye

Seviye:
    Sizede iyi günler,şu sirkeciden aldığınız adresi rica etsem yazabilir misiniz ? :) Ayrıca askı aparatı olmadan satılıyor yani :( Bu kötü oldu.

Peki öneriniz için teşekkür ederim :)

5. Ahmet Yusuf Gürkan

Ahmet Yusuf Gürkan Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kusura bakmayın ya sirkeci demişim, KARAKÖY'den aldım :) karaköy vapur iskelesinden indikten sonra alt geçide giderken aslı böreğin (adını yanlış hatırlamıyorsam) ve balıkçıların arasındaki sokaktan (genelde herkesin takip ettiği yol) girin aslı böreği geçtikten sonra sol çaprazda bir mağza var led fenerler ve kamera gibi şeyler satıyor orada bulabilirsiniz. Mağzanın sol yanında ziraat bankasına giden yol sağ yanında ise alt geçiden giden yol var. Umarım anlatabilmişimdir :)

6. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Birinci seçenektekini forumdan Özcan Parlakoğlu vasıtasıyla dealextremeden aldım.Çok memnunum.Fakat sizdeki seçenekte bağlantı aparatı opsiyonlar içinde yok.