Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Flim Gösterimi

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında oguncavus tarafından paylaşıldı.

1. oguncavus

oguncavus Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar
    yarın akşam Sıradışı bisiklet mağazasında bisiklet ile ilgili flim gösterimi olacak. Tüm bisiklet severler davetlidir
    19:30 buluşma
    20:00 Flim gösterimi.
    İletişim: 312 2294094- 95

2. AHMET GİRAY KÜTÜK

AHMET GİRAY KÜTÜK Yeni Üye

Seviye:
    gittim gördüm filmimi videoları seyrettim.sanki yıllardır tanışıyor gibiydik. ankara da başarılı olacağına eminim.ogün bey e sevgili eşine teşekkür ediyorum.ilgi ikramlar video ve filmler harika idi. çok yakında ilk yardım semineri için tekrar gidebilirim inşallah.

3. Al_adam

Al_adam Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Film gösterimine gidemedim ama harika ve başarılı geçtiği kanaatindeyim.

İlkyardım, bisikletseverler ve herkesin bilmesi gereken bir konu. Ne zaman ne ile karşılaşacağımızı bilemeyiz. Bu güzel ve anlamlı fikir için düşünen ve hayata geçirilmesinde emeği geçecek herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Epeydir bende böyle bir etkinliğe katılmayı istiyorum. Olursa kaçırmamaya dikkat edeceğim.

Kolay gelsin.

NOT: Keşke bisiklet bakım ve sürüş teknikleriyle ilgili teorik ve uygulamalı hafta sonu çalıştayları da planlansa ...

4. oguncavus

oguncavus Aktif Üye

Seviye:
    Neden olmasın!! İlk yardım eğitiminin ardından bu konuda bir çalışma yapabiliriz. Tekliflere ve önerilerinizi bekliyor olucağız.

Eger yetiştirebilirsek ki olacak gibi görünüyor 28 Mayıs akşamı yine 19:30 buluşma ve 20 gibi ders başlamasını planlıyoruz detayları ilerleyen zamanlarda yeni bir başlık altında yayınlarız umarım.

İyi dilekleriniz için teşekkürler.
    Görüşmek Üzere.