Flat mı? Street mi?

Flatland mi? Street mi?

• Flatland daha güzel street neki

• Street varken Flatland mi ööö

• Bence ikisi de güzel

• Toplam katılım
    54
Scudo

13erktan

Forum Demirbaşı
Tepki
329
ewet flat denqe street cesaret ister ama 2sininde zevki farklı oyusen 2sinide tatmak lazımm xD

• Beğen
Tepkiler: mehmert96

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
street te denge ister :D:D:D:D:D flat kadar değil ama ama street daha bomba sıra dışı ve ilgi çekici etkileyici flatlanda video izlim af edersiniz öküzün trene bahtı gibi bahiorum bişi anlaşılmıyor ama kime sorursanız normal insan olarak street der :D:p

• Beğen

13erktan

Forum Demirbaşı
Tepki
329
ewet flat sadecee qüsel qörüntü werio streeti cok ilqi cekıo qösler sizin üzerinizde

• Beğen

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
flat gosterısın yaparsın bmxle dans edersın ama streetde sınırlarda gıdersın street bence 1 numaradır:D...2ceşitde kendı capında zordur ama bence STREET:D...herkese iyi calısmalar

• Beğen

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
@freestylerbmixer

:cool: Abartma ben fazla anlamam sadece sevdiğim işi yapıyorum ve bmx'siz yaşayamıyorum.(hkk bmx team).

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
herkez kendi dalını övüyor ...Doğal olarak...Flat göze hoş gelir denge,sabır,hırs birazda cesaret ister...Street yapmak için bunny hop ve cesaret gerekir DuvaRDAn aTLAMak abubaca yapmak bunlar sınırlı şeyler...Flatte yaratıcılığın sınırları zorlanır...ama streetkolay veya güzel değil demiyorum...İyi pedallamalar hepinize:)

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
burası onları srma yeri mi ark.ım