Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi flat bisklet arıyorum

Konu, 'İkinci El BMX Bisikleti - Yedek Parça' kısmında bünyamin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bünyamin

bünyamin Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar bana markası farketmez dragonfly olursa iyi olur flat bisiklet arıyorum flat yapıyorum el yapımı bisikletim var hergun kaynakcıya gitmekten bıktım .......... bunyamin_seven@hotmail.com ekleyin konuşalım

2. fiestahmet

fiestahmet Kıdemli Üye

Seviye:
    el yapımı dediğin nasıl yaptın benim kafamda öyle bişey var uygun kadro açılarıyla hafif bi flat kadrosu yapmak solidworks programını öğrenicem en yakın zamanda kendi bmx kadromu yapmayı istiyorum cnc tezgahında okulumuzda var heralde kullanmamıza izin verirler ücret karşılığı olsada istiyorum....

3. bünyamin

bünyamin Forum Demirbaşı

Seviye:
    cocuk bisikletinden cevirdim guzel oldu ama kaynaklarda problem yaşıyorum bende bu gidişle kadro bulup baştan toplıycam heralde .......resmini koyabilirsem koyarım guzel oldu alet ama fazla sıkıştırmaya gelmiyo......
    msn bunyamin_seven@hotmail.com ekle bişeyler yaparız benim tanıdığım tornacıda var zaten orda yapıoz :)

4. fiestahmet

fiestahmet Kıdemli Üye

Seviye:
    oke ekledim...

5. bmx_flatland

bmx_flatland Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadasım konu ve eger dusunursen elımde gt slammer var cok temız 5oo e verıyorum acıl para lasımm yardımcı olurum ercan_khrmn@hotmail.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.