Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Flat Bar Yol Bisikleti

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Cemre Can Süral tarafından paylaşıldı.

1. Cemre Can Süral

Cemre Can Süral Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Herkese merhabalar.
    Uzun süredir mtb kullanıcısı olarak birden yol bisikleti sevdası ortaya çıktı.Uzun zaman düşündüm acaba toplamamı yapsam uygu bütçeli sora donanımlılaramı baksam derken bi abimde gördğüm bianchinin flat bar bisikleti çok ilgimi çekti gerek hafifliği gerekse 28 jant oluşu.
    Fazla araziye zaten girmem.bende mtb bisikletimi (salcano astro 241 sv) satmaya karar verip.flat bara geçmeye karar verdim.Önerilerinizi bekliyorum.
    Model olarak Carraro 915 dambiez flat bar ilgimi çekti.Fiyatıda iyi donanımda yeterli gibi belki aynakolu değiştirebilirim.donanım yükseltmeyede uygun gibi.Kumpas fren oluşunu dahada bi sevdim.tam ağırlığını ise öğrenemedim bazıları 10,7 diyo veya 12 fln değişiyo.

Başka flat bar önerileriniz varsa bekliyorum.

2. Eray Gündoğdu

Eray Gündoğdu En güzel bisiklet, benim olan bisiklettir.

Adı:
    Eray Gündoğdu
    Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    falat bar dediğiniz düz gidon oluyor sanırım.
    http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=987
    bence bu modeli de seçenekler arasına alabilirsiniz
    carraronun maşası çelik sanırım salcanonun modeli ise alüminyum maşalı hafiflik olarak ta fark edecektir

3. Efe Can Baştuğ

Efe Can Baştuğ Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    B-TVİN Form3 bak bence hem fiyatı çok hesaplı.

4. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    ben de sizin gibi dusunup sedona istanbul aldim. dambiez agir, 12 kg civarlarinda. yeni sezon modellerini beklemenizi oneririm. simdiden hayirli olsun

5. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Siz yol bisikleti mi istiyorsunuz, yol bisikleti üzerine flat bar takılmış bir melez mi istiyorsunuz yoksa standart bir şehir- tur bisikleti mi istiyorsunuz? Zira bahsettiğiniz forumda satışta olan (ki oysa bence güzel bisiklet, dilerseniz yol gidonu ve sora kollarla tam bir antrenman- yol bisikletine dönebilir) bisikletse açıları yol- yarış standardında (bianchi champion ise).
    Bence hafiften yol bisikleti sizi sarmış, bu durumda flat barını söküp yarış gidonu taktığınızda bu değişikliği performans ve görüntü açısından yadırgatmayacak, açıları bu kullanıma uygun bir model alın.

Baha Yılmaz bunu beğendi.