Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Flaş! Flaş! Alex transfer mi oluyor?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Fehri Siper tarafından paylaşıldı.

1. Fehri Siper

Fehri Siper Yeni Üye

Beyler dün sporx sitesinde flaş haber girdiler. Alex Fener'den ayrılıyormuş!! Fenerbahçemizin kaptanı Alex ayrılırsa naparız bilemiyorum artık. Aziz başkan bırakmasın diycem de olan olmuş gibi görünüyor. Fotomaç fanatik haberleri gibi sallamasyon sandım ben de ilk ama baya Alex kendi ağzından söylemiş. Ooooof off

Kaynak

2. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Dostum, Alex 33 yaşında.Ayrıca jübilemi brezilyada yapmak istiyorum diye bizzat kendi açıklaması var.33 yaşında olan ve jübile planını yapmış olan bir futbolcu için transfer haberi gayet doğal.Bunda bu kadar şaşıracak ne var anlamadım.

Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp için bir futbolcunun gitmesi bu kadar önemli olmamalı.

Futbol yorumcularının yarısı Alex'in orta sahada pres yapmadığı için Fenerbahçenin takım olarak defans yaptığı anlarda 1 kişi eksik oynadığı ve ataklarda yavaş,birebirde zayıf olduğu için Fenerbahçenin ataklarını yavaşlattığı yönünde görüş bildiriyor.Kısmen bende katılıyorum.

O kadarda abartmaya gerek yok bence.Gol&Asist istatislikleriyle Fenerbahçenin tarihine altın harflerle adını yazdırdı zaten.Elbet bir gün gidecek ve o günde yakın.

3. Oguz Ozkocak

Oguz Ozkocak Yeni Üye

Seviye:
    Hocam muhtemelen bir reklam bu.. Sakin ol, KrAlex hiçbir yere gitmez.. ;)

Bu arada;

Dahi anlamındaki 'de' ayrı yazılır.. Alex De Souza.. :)

4. Oguz Ozkocak

Oguz Ozkocak Yeni Üye

Seviye: