Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Fİ'Zİ:K sele,ZİPP gidon boğazı,FSA gidon ve B TWİN jant seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında fatihaydın tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Elimde fazlalık olarak bulunan malzemeleri satıyorum.fiyatları,ürünlerin kullanılma durumuna göre son derece uygun tuttuğumu düşünüyorum.Ürünlerde kargo alıcıya aittir ve bir miktar pazarlık mevcuttur. 0537 414 25 20 no lu telefona mesaj atarsanız ben size dönüş yapabilirim...

Fi'zi:k ardea sele.sıfır bisikletten sökülmüştür ve hiç kullanılmamıştır.235 GR ağırlığındadır.FİYAT 160 TL.

[​IMG] [​IMG]

ZİPP Service Course SL gidon boğazı.kendi kullandığım gidon boğazımdır.ikinci el olarak almıştım ve aldığımda,üzerinde km saati takıldığı için çizikler vardı fakat aynı noktaya km saati takıldığı için üstü kapanıyor.Ağırlığı 125 gramdır.Boğaz 120 mm olup 31.8 mm çapı vardır.ayrıca -17 derece açı ile kullanılabilir.Merlin Cycles da sıfırı kargo dahil 215 TL civarındadır.FİYAT 125 TL

B twin triban 3 den çıkma jant seti.Arkadaşlar jant seti henüz 50 km bile doldurmadı fakat bir çukura aşırı sert ve hızlı bir şekilde düşmem sonucu arka çember yamuldu.ayrıca o noktada akort sorunu var.ön jant ise tamamen sorunsuzdur.ayrıca arka jantta,jant çemberi çıkmadı.elektrik bandı ile bu sorun giderildiği için önemsemedim.ön jant yedek olarak,arka jant ise özellikle trainer için kullanılabilir.yolda sizi götürmesi konusunda problem yoktur.bu şekliyle 10 km kadar sorunsuz kullandım fakat sekme yapıyor arka taraf.ya da çemberi düzeltip kullanabilirsiniz de.ya da farklı bir çember ile örülebilir.ek olarak dechatlonda 109 tl ye arka jantı bulabiliyorsunuz arkadaşlar.oradan arka jant alınıp bu ön ile kullanılabilir.arka jant da yedek parça olarak kullanılır.yani alternatif çok.karar sizlerin :) janttaki sorun ve ağırlık fotoğraflarda mevcuttur.ağırlığa QR lar dahildir...

FİYAT OLARAK ARKA JANTTAN DOLAYI 75 TL İSTİYORUM

[​IMG] [​IMG]

Ürünler hakkında soru olursa buradan ya da telefondan ulaşabilirsiniz arkadaşlar.Toplu alımda güzel pazarlık payı vardır fakat tek tek parçalarda,fiyatlar makul olduğu için fazla pazarlık yapamayabilirim.

2. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    İlan günceldir

3. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    İlan günceldir

4. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    yeniden düzenleyerek ilan açacağım için konu kilitlenebilir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.