Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fiyatına göre sizce nasıl bir bisiklet ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MuhammetÖzdemir tarafından paylaşıldı.

1. MuhammetÖzdemir

MuhammetÖzdemir Yeni Üye

Seviye:
    Bisiklete olan sevdam yeni yeni başlıyor önce ikinci el bisikletlere baktım ama uygun bir şey bulamadım bisikletler hakkında çok bilgimde yok.Böyle bir kampanyaya denk gelince sizlere sorayım ve alıyım dedim.300-400-500 liralık bisikletlere bakıyorum.Daha önceden 5 sene önce 55 liraya 18 vites bir bisiklet almıştım kısaca bir süre onu kullandım o kadar.Şuan Bodruma çalışmaya geldim.Bulunduğum otel heryere çok uzak oldundan gezmekte istediğimden ve aldığım bisikletide 1-2 yıl ve devamlı kullanmak istediğimden Kışa doğru Bursa'ya yine kış turizmi için gitmek istiyorum ve bunu bisikletimle yapmak istiyorum.Bu durumda sizin önerilerinizi bekliyorum.Şehir bisikleti Mtb fazla anlamam sizler biraz aydınlatırsanız beni iyi olur gerçekten.Benim bulduğum şu bisiklet fiyat olarak sizce nasıl ? Hakediyo mu o parayı ? Tavsiyelerinize açığım

http://www.hepsiburada.com/liste/cb...s%3dcbr&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=search#ileri

2. MuhammetÖzdemir

MuhammetÖzdemir Yeni Üye

Seviye:
    konu günceldir

3. Altınbaşak

Altınbaşak Kıdemli Üye

Adı:
    Mehmet
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    maksimum 500 veririm diyorsanız, kron xc150 + lastiklerin ince teker ile değiştirilmesini öneririm.Ve sıkı bir pazarlıkla 500 tlye halledebilirsiniz.

4. esad küçükkara

esad küçükkara Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bence bütçeni biraz attırıp bir kron xc 150 ve ya karabük için salcano ng650 ve astro lara bi bak derim çünkü o bisiklet hayallerini pek karşılayacak gibi gözükmüyor
    ben de karabukteyım arkadaşlarımla beraber yardımcı oluruz.

5. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    oh bir karabüklü daha esad ilk sözüm sana mesaj kutunu temizle hocam sende ng 650 ve ya kron xc 150 tavsiyemdir ama ng 650 öncelik çünkü servisi var şimdiden hayırlı olsun