Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fiyat listesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında caner ünsal tarafından paylaşıldı.

1. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Formda genelde bisiklet seçiminde belli bir fiyat aralığında öneri istenmekte. Ben nispeten sıklıkla yazılan modellerden 1250 Euro’ya kadar olanları sırayla listeledim. Hem bisiklet önerisi isteyen hangi modellerin söz konusu olabileceğini görsün hem de bisiklet öneren söz konusu fiyat aralığında hangi modellerin olduğunu görerek tavsiyede bulunsun daha rahat olur sanıyorum. Hatalar için kusura bakmayın yeterince kontrol edememiş olabilirim.
    Bisikletlerin fiyatlarının doğruluğunu garanti etmek zor bazısı ben baktığım sırada ucuzluğa girmiş oluyor, bazı firmalar sitedeki fiyatlarını güncellemede ağır kalıyorlar, bazı firmalarda bisikletin hangi yılın modeli olduğunu belirtmedikleri için 2008 bisiklet fiyatını yazıyorlar doğal olarak diğer sitelerle uyuşmazlıklar olabiliyor. Fiyatlar bazen dolar bazen Euro bazen T.L. yazıldığından ve bu sıralarda parite hareketli olduğundan birimleri bir birine çevirmede sorun oluyor.
    Yol bisikletlerini dahil etmedim çok karışacak diye, şehir-gezi bisikleti olan modellerinde yanına “+” işareti koydum.
    Eklenmesi istenen model varsa eklenebilir ama çok az adı geçen listeyi şişirecek uç modeller olmazsa daha iyi olur ya da çıkması istenen modelleri de çıkarmak mümkün. Ne de olsa ben biraz keyfi hazırladım. Fiyatlardaki hataları da düzeltebiliriz.
    İsteyen de listeyi istediği gibi değiştirip kendine göre de adapte edebilir tabii.

2. Cem Erdoğan

Cem Erdoğan Kıdemli Üye

Seviye:
    bunu daha düzgün ve detaylı hale getirirsen sabitleşebilir..

3. Yalçın

Yalçın Üye

Seviye:
    Emeğinize teşekkür ederiz,derli toplu bir liste olmuşi

4. utkuozgur

utkuozgur Aktif Üye

Seviye:
    emeğinize sağlık