Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fixie için yardım (renk jant vs)

Konu, 'Single Speed ve Fixed Gear Bisikletler' kısmında muhammed bozkurt tarafından paylaşıldı.

1. muhammed bozkurt

muhammed bozkurt Yeni Üye

Seviye:
    ben geçenlerde bi abiden bisiklet aldımda bunu single speed tarzı bi bisiklet yapmak istiyorum agırlık olarak çok fazla nedenini bilmiyorum ev son katta oldugu için taşımak zor hem hafifletip hemde güzel birşeye benzesin istiyorum[​IMG]

2. Samet Arslan

Samet Arslan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Mat siyah boyatıp üzerine de Borussia Dortmund sarısı renklerle detayları işleyebilirsin. :) Üzerindeki renklerden yola çıkarak söyledim bunu tabii. Bunun dışında komple beyaza boyayıp üzerine kırmızı, siyah karışımı bir şeyler yapabilirsin. Mint rengi kullanabilirsin bu aralar baya hoşuma gidiyor (Forumda bir bianchi restore edilmişti çok güzel duruyordu.)

3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba. Öncelikle bisikletiniz doğru şekilde restore edilirse güzel bir bisiklet olabilir. Bunun için forumdaki klasikler bölümünü incelemelisiniz. Orada sevgili Doğukanaksu, Murat Comez ve birbirinden değerli bir çok kişinin benzersiz paylaşımlarını bulabilirsiniz.
    Bisikletiniz vitesli bir bisiklet! Konu başlığını Fixie şeklinde açmışsınız. Single speed bilgilendirmesi istiyorsunuz. Bu konuda da şu linkteki sevgili Doğukanaksu' nun Single speed ve ya Fixed Gear tam olarak nedir? Sorusuna verdiği cevabı incelemenizi tavsiye ederim. Karar vermeniz çok daha kolay olacaktır.

http://www.bisikletforum.com/f183/single-speed-ve-ya-fixed-gear-tam-olarak-nedir-99791/

Ayrıca öneri: Klasik bisikletler bölümünü zamanınız varsa inceleyin, zira zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. :):)

Klasik Bisikletler - BisikletForum

4. muhammed bozkurt

muhammed bozkurt Yeni Üye

Seviye:
    geçen bakırkoy zeytinburnu nda bi deneme yaptım jantta akord bozuk galiba o yüzden jantlar degişecek galiba işte şimdiki eksikler sele jant yeni lastik takımı bide spreyle boyamışlar bu sprey boyayı neyle çıkarıcam benim düşündügüm mat siyah kadro kırmızı sele borusu kırmızı sele kırmızı fren kabloları ve jantlarda da kırmızı bi renk olsun istiyorum acaba iyi bişey olurmu

5. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Bence güzel renkler. Uygulama başarılı olursa neden olmasın? :)