Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fixed Gear'im icin klasik tarz jant ve renkli lastik..

Konu, 'Single Speed ve Fixed Gear Bisikletler' kısmında J Bakkaloglu tarafından paylaşıldı.

1. J Bakkaloglu

J Bakkaloglu Yeni Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Herkeze merhabalar,

Su anda yapmakta oldugum 1981 Raleigh TI Team fixed gear bisikletimin tum parcalarini almis durumundayim, bir tek jant ve lastik bulmakta zorlaniyorum. Bisikleti aldigim zaman ustunde gelen jantlar yuksek profil oldugundan istedigim goruntuyu elde edemiyorum, ve tercihim klasik, ince profil bir jant ve kahve/krem/bej renkli lastik idir. (700c)

Online sitelerden baktiklarimdanda aradigimi bulamadim. Istanbul'da magaza, lokasyon veya internette bu tarz jant veya lastik satan varmidir?

Cok Tesekkurler.

J Burak.

2. Taner Rona

Taner Rona Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba,İstanbul pedal bisiklet'e baktınız mı ? klasik sayılabilcek 28 lik çemberler ve cst amber yanaklı klasik görünümlü lastikler mevcut.
    Bunun dışında amber yanak olarak decathlon'da da lastikler vardı fakat stok durumunu sormak lazım.

3. J Bakkaloglu

J Bakkaloglu Yeni Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Simdi site'lerine gidip baktim. Gordugum kadariyla istediklerim lastik'ler mevcut, stok'u arayip sormadim daha, ama en azindan baslayabilecegim bir iki nokta oldu. Cok tesekkurler yardimlariniz icin. :)