Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fixed Gear Kadro Boyu Yardim Talebi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında @hmet80 tarafından paylaşıldı.

1. @hmet80

@hmet80 Üye

Seviye:
    Oncelikle herkese merhabalar , kisa bir sorum olacakti yardimci olabilecek bilgi verebilecek bir arkadasim olursa cok mutlu olurum.

Sorum su Turkiye de sahip oldugum bisiklet Scott scale 70 ' S ' size yanlis bilmiyor isem 15.5 inch gibi bir olcuye denk geliyor. Su an yurtdisindayim bisiklet almak niyetindeyim aradigim bisikletler

http://www.statebicycle.com

sitesinde mevcut fakat buradaki olculerden bilgim yok yani sormak istedigim Turkiye de kullandigim bisikletin olcusune en yakin olan olcu hangisidir ? Sitede guzel bisikletler ve olculeri cm cinsinden verilmis bana yardimci olup bilgi verebilirseniz cok mutlu olurum . Herkese cok tesekkur ederim.

2. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Size'ın yanında 'click info" ya tıklayarak kendi boyuna uygun ebadı seçebilirsin.

3. Hakan Alpaslan

Hakan Alpaslan Yeni Üye

Seviye:
    Scott scale de S kullanıyorsanız yol bisikletlerinde de S olmalı , Small 52cm oluyor. Hangi modeli almayı düşünüyorsunuz?

@hmet80 bunu beğendi.
  4. @hmet80

@hmet80 Üye

Seviye:
    Merhaba Murat Bey aslinda click info kismina bende baktim ama tam emin olamadigim icin forumdaki bilgili arkadaslara sormak ihtiyaci hissettim, internetten order verecegim icin bir surpriz ile karsilasmak istemedim acikcasi yardimlariniz icin tesekkur ederim.

5. @hmet80

@hmet80 Üye

Seviye:
    Merhabalar Hakan Bey , sitede birbirinden guzel bisikletler var benim butceme uygun olan 429 usd ye satilan bisikletler sanirim bunlar guzel ve yeterli olacaktir diye dusunuyorum . Bunlar arasinda istedigim model Guerilla diye gecen turuncu renkli olan model insallah nasip olurda aldigim zaman resmini burada sizlerle paylasacagim. Hakan Bey S size icin 52 cm oluyor demissiniz ben order icin girdigim zaman orada iki size aktif gozukuyor bunlar 49 cm ve 55 cm olanlar acaba 49 cm olan bana cok mu kucuk gelecektir? internetten order verecegim icin surpriz yasamak ve sorunsuz bir olcude bisiklete sahip olmak istiyorum. Turkiye deki bisikletim bana en ideal olan olcude ve cok rahat bir kullanima sahipti, 49 cm cok buyuk bir farklilik meydana getirmeyecek ise simdilik kararim bu bisikleti order etmek yonunde tabiki oncelikle sizin cevabinizi bekleyip buna gore karar verecegim yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.