Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fırsatlar Dünyası

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Tolga Ayla tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar..

Ben bir konu düşündüm.. Fırsatlar Dünyası.. Bu konu başlığı altında haberdar olduğumuz piyasaları buraya ''marka reklamına'' çok kaçmadan birbirimize haber verirsek bir çok kişi ihtiyaçlarına çözüm bulabilir diye düşündüm.

İster istemez link verme ve marka belirtme kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda forum yönetimininde düşüncelerini bilmek isteriz..

İşte ilk fırsat benden..

AVEA 'dan telefon kampanyası. Ayda 29.90'a Nokia 6600i Slide veya 5800 XpressMusic.

şartlar şöyle..:rolleyes:

-18 ay taahhütlü teklif
    -son 6 aydır faturayı düzenli ödeme
    -stoklarla sınırlı
    -kdv dahi
    -istenirse sms'le 3G açma

Ben katılmayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

2. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tolga abi Turcell den memnunum, zaten 3 ayda bir kontör yüklüyorum :) Şimdi şirketler rekabete girdi güzel şeyler ortaya çıkıyor.

Tolga Ayla ve yiğit_kara26 bunu beğendi.
  3. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    turkcell heryerde çekiyo avea da bu konuda biraz sorun var mesela benm gibi yaşı küçük bir bisikletcinin ailesi merak içinde olabilir bu yüzden bu konu biraz önemli :D

Tolga Ayla bunu beğendi.
  4. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Ben ürünü aldım arkadaşlar..:D :D 5800. Telefon rehberimin çoğu avea. İsterseniz turkcell hattınızıda kullanabilirsiniz sanırsam..

5. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tolga abi o telefondan arkadaşlarımda da var çok güzel bir telefon, bisikletten fırsat bulursam bende almayı düşünüyorum :)

6. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Ali'cim.. Ben bu telefonun kampanyada olduğunu dün akşam öğrendim.. Bu sabah bayiiye gidip kampanyanın içeriğini ve hangi modelleri kapsadığını sorduğumda ''ellerine telefonların henüz ulaşmadığını'' söyleyip gelecek modelleri belirttiler. Bunları not alıp eve geldim. Modelleri internette araştırdım. Samsung'un bir modelide varmış kampanyadaki.

Neyse öğleden sonra gittiğimde telefon kalmamıştı ellerinde. Allah'tan yarınki Delta turu için bisikletimide bakım için yanıma almıştım. Zar zor buldum. Sora sora Küçükyalı'da bir tane kalmış bayinin birinde.

Bu arada 5800, 6600i'ye göre daha az dağıtılıyormuş. 2 ye 10 gibi bir oranla dağıtmışlar bayilere..

Anlayacağın biraz acele..:rolleyes:

Ali Menemen bunu beğendi.
  7. safir_yusuf

safir_yusuf Üye

Seviye:
    sonradan dokunmatikte sıkıntı çıkarıyo diye biliyorum ama o cihazı umarım sizde olmaz... güle güle kullanın...

Tolga Ayla bunu beğendi.
  8. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    express müzik serisinin hepsini denedim.arkadaşlarımda var. bende 5320 var.
    5800 güzel telefon.hassasiyet biraz geç.dokunmatik olarak.güle güle kullan tolga abi.

Tolga Ayla bunu beğendi.
  9. murat ateş

murat ateş Üye

Seviye:
    Güle Güle kullan tolga kardeş
    Bu 18 ay taahhüt olayı biraz fazla değilmi, bir miktar bedava konuşma veriyormu?

Tolga Ayla bunu beğendi.
  10. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Evet 18 ay taahhüt biraz fazla tabii. Ama ürünü bu kadar taksitle kredi kartıyla alamıyorsunuz maalesef..

Ürün kutusu içinde bir yükleme kartı çıkıyo. Bu kartı yüklediğinizde 1200 dakika normal konuşma süresi ve yine (süresini şimdi hatırlamıyorum) 3G hoşgeldin paketinin içinde yine bedava görüşme var.

Ürünü aldıktan sonra 5800 ile ilgili koca bir forum olduğunu gördüm. Burada makinayı en iyi şekilde nasıl kullanılacağını bedava yüklemeler, oyunlar ve programlar var.

Öncelikle ilk iş içindeki sürümü güncellemek gerekiyor. Dokunmatik ekranında bir sorun göremedim. Yeni sürüm yazılım yeni sürüm oyunları ve bilimum programlarda çok işe yarıyormuş. (Ben biraz çekiniyorum yazılım yüklemeye:( )

Ürününde en çok hoşuma giden yönü Xpress müzik çok başarılı. Navigasyon ve GPS çok başarılı. içinde 8Gb hafiıza kartı var, buraya film yükleyip başarılı ekranı sayesinde sorunsuz izliyorsunuz. Tamamı dokunmatik olan makinada mesaj yazmakda çok kolay. İstediğim vakit ayarladığım mail adresimdeki e postalarımı paket olarak hemen indirebilip yanıt yazabiliyorum.

Sevmediğim yönleri 3.2 mgpsl kamerası 5 megapiksel olsa daha iyi olabilirdi. Birde radyosu istediğim gibi değili. Menüsünde daha bir pratiklik olabilirdi. (Belki yeni sürümde vardır) Bilgiayara bağımli bir alet. (Hangisi değil ki:D )

Teknik olarak iphone a yakın. Sadece resimlerin dışında ekran kaydırması yok farklı olarak. Telefonu sağa sola yatırarak oyunları oynayabilliyorsunuz.

İsteyen olursa özelden forum sitesinin adresini gönderebilirim.

Uzun kafın kısası arkadaşlar, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevgiler saygılar..

murat ateş bunu beğendi.
  11. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    hayırlı olsun ama hala turkcell de kararlıyım :D

12. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Sizin adınıza sevindim.. Ama ben turkcellin interneti kullancak kadar zengin değilim..:rolleyes: Buna üzülmüyorum.. Bir zamanlar no name çift martisörlü bisikletim vardı, emek verdim şimdi scootım var.. İnşallah o da olur..;)

Onur Kahraman bunu beğendi.
  13. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar..

www.tchibo.com.tr

adresinde 10 marttan itibaren ''spor'' içerikli ürünlerin satışı başlıyor.. Hem bay hemde bayanlar için giyim yanında bisikletler için km saati, pompa, sele var.. Fiyatların yorumunu size bırakıyorum.. Gözluk ve mont fena değil..

Açılıştan sonra çok çabuk tükeniyor bazı ürünler.. Aklınızda olsun..;)

Özellikle ben mavi montu beğendim umarım XLL size çıkar : ))