Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Fırsat Ürünü: Schwalbe Marathon Plus Tour 2x2.00 + HEDİYELİ + KARGO

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ayhan Cihangir tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ayhan Cihangir

Ayhan Cihangir Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, yanlış seçim yapmamdan, ağırlık azaltımına gittiğimden ve yeni lastik aldığımdan dolayı elimdeki çok ama çok az, patlaksız ve çok temiz kullandığım dış lastiklerimi uygun fiyata satışa sunuyorum. Lastikleri 400 küsür Km patlaksız kullandım, arazi denemesi yaptım ( gerçekten mükemmel ), %98 asfalt da kullandım. Bu lastikleri onbinlerce Km kullanabilirsiniz ki kullanan ustalarımız var. Yanında hediye olarak da bisikletle birlikte gelen ve henüz patlağı bulunmayan uyumlu bir çift iç lastiği de hediye olarak göndericem.

Uzun turlara çıkacaksanız ya da şehir içi kullanıp arada araziye girerim diyenlerdenseniz ve patlak derdiyle uğraşmak istemiyorsanız bu lastik tam size göre.

Bu Linkten de Marathon serisinin arazi test videosunu seyredebilirsiniz.
    http://www.dailymotion.com/video/x7i...marathon_sport

Sattığım ürünün arkasındayım, kesinlikle en ufak bir sorunu, balans sorunu, yırtık, çatlak v.b. yoktur.

Lastikleri bilen bilir ama ben yine de kurallara uyarak özet bilgilerini yazayım.
    Ağırlık : 1100 gr ( tane )
    Çerçeve: Telli
    Koruma: SmartGuard, bisiklet lastikleri için mevcut en etkili delinmeye karşı koruma kemeri tarafından korunmaktadır. Cam, çakmaktaşı ya da metal , çanak çömlek gibi günlük lastik yikicilara karşı en iyi savunmayı sağlar.
    Max Taşıma Kapasitesi : 130 Kg ( bazı yerlerde 140 Kg yazar )
    Reflektör : VAR
    Basınç ( PSI ) : 30-70 Bar : 2.0-5.0
    ETRTO : 50-559
    Hız: Ben pro bisikletçi değilim ama bu lastiklerle yaptığım hızları belirteyim.
    Bisiklet 14 Kg, basınç 55 PSI, SPD pedal, rüzgar kesintisiz kuru asfalt yol stabil, düz 35 Kmh (MAX güç 50 Kmh) , hafif eğim 25-30 Kmh, dik eğim 15-20 Kmh la gidiyordum.

Fiyatı uygun tutuyorum arkadaşlar, ben indirimli ikisine 180 lira ödedim.
    Fiyat: 140 TL + Hediye Bir Çift İç Lastik+ÜCRETSİZ KARGO ( Türkiye geneli )
    GET li almak isteseniz Sahibinden.com da da ilanımı görebilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-schwalbe-marathon-plus-tour-2x2-00-hediyeli-kargo-57225634/detay/

Kargoyu ben karşılıyorum diye de kesinlikle lastikleri katlayarak gönderme gibi bir durum söz konusu değildir, içiniz rahat olsun. Aldığınızda göreceksiniz bu fiyata sıfır lastik almış gibi olacaksınız.

Bütçesi yeten yetmeyen ihtiyacı olan herkes alabilsin diye baştan fiyatı uygun tuttum. Güncellendikçe fiyat indirimine de gitmiyorum arkadaşlar. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

Özelden cep numaranızı bırakırsanız ben sizi ararım. Özelden ulaşma imkanınız yoksa numaranızı buraya bırakın ben sizi yine ararım. Ben buraya numara yazmam arkadaş derseniz talebiniz üzerine numaramı bırakırım :) .
    Sorunuz olursa çekinmeyin sorun, elimden geldiğince cevaplarım. Her gün forumu ziyaret ederim.
    İlan, ürün satılana kadar günceldir.
    Saygılar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.