Fırsat Reyonu

Scudo

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Uptown Cyclist öneri için teşekkürler decathlon giyimde kaliteli işler yapıyo bakıcam orayada trek mağazasının oralardan kastım orda tüm markalar varya giant focus canondale o bu hani güZel bişey bulurmuyum diye sormuştum şu aliexpresste satılan LiveStrong forma tayt takımı 90 tl çok güzel ama gelirde beden uymazsa hiç hoş şeyler olmaz güvenemiyorum o yüzden :D hani trek in belki mağazasında vardır umudu besliyorum livestrong ürünleri

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
@emre_fb7

Şortu ben kullanıyorum kesinlikle tavsiye edilir rahat ve kullanışlı.

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
Arkadaşlar,

Kampanyanın son 7 saati gibi görünüyor ve mail az önce düştü, 12000 mAh lik Powerbank 39,90 TL. Sanırım kapasite ile fiyatını kıyaslayınca gayet uygun görünüyor, kullanan arkadaşlar var ise fikirleri değerli.

(link)

soul_boy

Üye
Tepki
109
İsim
Can
Bisiklet
Cube
@Zafer KAPLAN

Rezalet bir ürün. Bir arkadaşla beraber aldık. Telefonumu şarj edemeden bozuldu. O'nunki de telefonunun bataryasını bozdu, servise falan gitti telefon(Arkadaşımın dediğine göre, telefonu 1 kere bile tam şarj edemiyormuş, %75 civarında bitiyormuş). Ha, belki bize gelen 2 ürün arızalıydı, bilemeyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Elbrus

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Atakan
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar Aliexpress'deki aldığınız memnun kaldığınız güvenilir satıcı ve ürünleride paylaşırsanız çok güzel olur birçok kişinin ürün ve satıcı güvenirliği konusundaki şüphesi kalmaz. :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Elbrus
Gearbest sitesini tavsiye ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
banggood.com a bi göz atın xiaomi nin kilere en ucuz orada...Ben 16000 liğini iki aydır kullanıyorum çok memnunum ...:)

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
@master06
Ah,olmaz mı? Tabii ki var;buyrun LAYK. (Konu takip)(şöyle öğrenci işi fırsatlar,bir de yol bisikleti ile ilgiliyse tadından yenmez konu)

Bu arada decathlonda bisiklet postacı çantası var,yaklaşık 70– 80 liradan 40 tl'ye düşmüş.(Pazartesi gelecek,buradan küçük bir inceleme yaparım.)Bir bakın derim lazımsa eğer...

tolga akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Bisiklet
KTM
@Ozan k. Evet çok güzel fiyatları vardı. 90tl ye pro performance edition ayaklı pompa aldım. Çok uyguna geldi. Topeak race rocket hp alacakken fiyatların normal fiyatlara dönmesi ile vazgeçtim. Mesaj attım ve gelen cevap shimano ve topeak larda bir daha böyle bir indirim olmayacağıydı

• Beğen
Tepkiler: Ozan k.

Hamid Asım

Daimi Üye
Tepki
257
Bisiklet
Lapierre
@Elbrus

şu ürünü aldım çok güzel ince, esnek ve içi kaliteli polarlı dikişleri su geçirmez bantla kapatılmış ayrıca bolca reflektörlü kısmı var. XL beden 45 no ayakkabıma tam oldu tavsiye ederim

(link)

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
Bilmiyorum bisiklet veya kask için uyumlu olur mu; fakat fiyatı cezbetmiyor mu ya hu :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Volg

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@bua Eğer gerekli aparatlar bulunur da kaska takılırsa oldukça hoş olacaktır. Ancak yağmur mevsiminde kullanılamaz gibi geliyor.

• Beğen
Tepkiler: bua

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
Uzun zamandır takipte olduğum bir modeldi ama stok yoktu, tekrar stoğa girmiş. İhtiyacı oln düşünebilir
ben katım iki tane

(link)