Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı FIRSAT, 105 setli (Salcano XRS030) Marin 1.475 TL ye- kısa bir süre için

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bir süredir kafamda tasarladığım bir uygulamayı nihayet hayata geçirebildim. Amacım, daha önceden edindiğim Salcano XRS030 kadroyu mat siyaha boyamak ve yazlıkta bisikletsiz kalmamak için hazırlamaktı. Kadroyu mat siyaha boyamamın ikl nedeni vardı, ilki, Salcano nun renk tasarımını hiç beğenmiyorum. Açıları bence başarılı olan bu bisiklete mevcut renk uygulaması pek yakışmıyor. Diğeri, özellikle Gökhan Toros arkadaşımızın kullandığı sade ve mat siyah olan karbon bisikletinin albenisi. Neyse, bu amaçla zamanla parçaları da edindim. Normalde kullandığım bisikletim Caad 9 ve üzerinde 105/ 5700 set var. Bu kombinasyondan memnunum. Dolayısıyla bu projede de aynı ekipmanları tercih ettim. Nihayet bisiklet birkaç hafta önce tamamlandı ancak ben bu arada bir Red Bull kadro sahibi daha oldum. Bu yeni kadro, kabloları içten geçen bir model. Biraz daha sert hatlara sahip. Bu durumda Salcano yu satıp Red Bull üzerinden yeni bir bisiklet toplayacağım. Yeni Red Bull kadroyu da Canyon bisikletlerin kullandığı mat gri renk üzerine yapılandıracağım. Bu yüzden topladığım XRS030 kadrolu bisikletim satılıktır.
    Bisikleti mat ve sade olarak düşünmüştüm. Ancak yine forumda gördüğüm bir uygulama neticesinde sticker da fena durmaz diye düşündüm. Bu amaçla EBAY den Marin stickerları edindim. Daha önceden bir Marin MTB sahibiydim ve bu markanın yazı tasarımının mevcut kadroda iyi duracağını hayal ettim. Fena da olmadı. Yeni sahibi, isterse sökebilir.
    Bisikletin kadrosu sıfır gibiydi, fotoları mevcut, satın aldığım arkadaşım 300 km bile kullanmadığını söylemişti ki gerçekten de çok iyi durumdaydı. Bu konuda şüpheye mahal yok, alan kişi inceler ve en ufak bir kusur bulursa iade edebilir. 54 kadrodur. Ritchey gidon boynu ve Cannondale Compact gidon bulunmaktadır. Gidon sıfır kondüsyondadır. Sele borusu yine Ritcheydir. Sele, San Marco Ponza' dır ve hiç kullanılmamıştır.
    Üzerindeki 105/ 5700 kolların henüz sticker naylonları durmaktadır. Çok temiz ve kondüsyonu tamdır. Ön ve arka aktarıcı, aynı şekilde 105/ 5700 dür ve ömürlerinin henüz başındadır. Ruble Tiagra, 105 veya Ultegra, emin değilim. Uzun zamandır projem devam ettiği için hatırlamıyorum. Ama her halukarda en azından Tiagra. Ömrünün henüz başındadır. Aynakol 200 km yapmamıştır, 105/ 5600 muadili aynı ağırlık ve ölçülere sahiptir, 34- 50 oranlara sahiptir. Zincir 6700 Ultegra' dır, oldukça iyi durumdadır. Bisikletin ince ayarlarını henüz yapmadım, resimlerde kabloları vs takılı değildir. Alan kişiye kablolarını da göndereceğim. Jantlar, Corratec Flash AT lastikli (Corratec yol bisikletlerinde kullanılan lastikler) Shimano R500 olarak gönderilecektir. Üzerinde Kargoyla gönderilebilir, demonte hale getirmek, kabloları yokken daha kolay.
    Bisiklet 2*10 sistemdir.
    Fiyat olarak 1.500 TL istiyorum.
    Parça satışı da mümkündür, kadro öncelikli olarak satılırsa diğer parçaların satışına geçebilirim.
    0 506 604 3663 iletişim numaram.
    İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Aşağıdaki resimler de halihazırda kullandığım ve bahsettiğim diğer projeme ait kadronun resimleri.

2. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Aynakol Shimano FC - R565 Compact Black modelidir.

3. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Fiyat güncellenmiştir, fiyat fırsat fiyatıdır. Aydın, İzmir, Fethiye, Muğla, Denizli de elden teslim mümkündür.

4. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlan günceldir, kadro Salcano tarafından AXMAN firmasına yaptırılmaktadır. Güzel bir kadrodur. Fiyat kısa bir süre için 1500 TL den günceldir.

5. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Psikolojik fiyat sınırı kırılsın diye son defa fiyatı biraz daha geri çekiyorum. Böyle bir bisiklet için komik bir fiyata. Hatta eminim satılırsa, çok ucuza gitti diye üzüleceğim. Fiyat 1.475 TL, bir daha indirim vs yok. Belirttiğim gibi bir iki haftaya satılmazsa seti yeni projeye monte edip kadroyu tek satacağım.

6. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlan günceldir.

7. swansong

swansong Yeni Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    sadece kadro icin ne kadar istiyorsunuz?

8. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisiklet bir arkadaşımızın ricası üzerine bir hafta kadar rezerv edilmiştir. Kendisi vazgeçerse kadro için özelden fiyat verebilirim. Selamlar.

9. Halil Barış Çaldıran

Halil Barış Çaldıran Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Satıldı mı?

10. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Cuma günü elden almaya gelecekler sevgili Barış. Ancak ödemeyi alıp bisikleti teslim etmediğim için henüz satıldı diyemiyorum :)

11. Halil Barış Çaldıran

Halil Barış Çaldıran Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hayırlı olsun

12. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisiklet satılmıştır, ilgilenen arkadaşlara ve Bisiklet Forum' a teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.