Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fırnaz

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında BİLGE tarafından paylaşıldı.

1. BİLGE

BİLGE Üye

Seviye:
    Merhaba!bir keresinde bahsetmiştim bir kedim oldu diye.6 ay besledik ama çiftleşme dönemi gelince miyavlamaya,tuhaf hareketler yapmaya başladı.
    Bizde anladık ve kediyi bırakmaya karar verdik ve kediyi rahat edebileceği bir yere bıraktık.Bıraktığımız yere arasıra arabayla gidiyoruz.bırakalı yaklaşık bir ay oldu ama hala bıraktığımız yerde göremedik:( :( Çok üzülüyorum öldüyse diye.
    insallah yakında görürüz.:( :(

2. dodo

dodo Forum Bağımlısı

Seviye:
    umarım en kısa zamanda kedini bulursun bilgeciğim:(

3. Burak Taha

Burak Taha Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynen katılıyorum..Banada bir keresinde bu olaya benzer bir olay olmuştu..İyi forumlar

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bilge'cim,

Ozgurluge alisik, yabani yonleri baskin hayvanlardir kediler. Onu biraktiginiz yerde gorememeniz cok dogal, sen sadece ac kalmamasi icin dua et. Yoksa o zaten basinin caresine bakar ;)

5. Selay Yaman

Selay Yaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    cnm benim üzülme ,belkide kendine bi eş bulmuştur onun yanına yerleşmiş,mutlu mesut yaşıyordurlar yeni yuvalarında.:)

6. lepidoptera

lepidoptera Forum Demirbaşı

Seviye:
    Canım benim benimde kedim var oda senin dediğine benzer hareketler yapmıştı hatta duvarlara vuruyordu kendini hatta birkeresinde kavga bile etmişti diğer kedilerle.Bunun tek çaresi kısırlaştırmak.Biz öyle yaptık ve oğlum 4 senedir bizlerle bir dahada yaramazlık yapmadı.Eğer birdaha kedini görürsen onun seninle kalmasını istersen kısırlaştır tamam mı?

7. BİLGE

BİLGE Üye

Seviye:

Kısırlaştırcaktık ama ilk olduğunda kısırlaştırması biraz tehlikeliymiş o yüzden:(

8. lepidoptera

lepidoptera Forum Demirbaşı

Seviye:
    Küçük olduğu içindir canım yoksa kısırlaştırmak hem kedinizin hemde sizin sağlığınız için en iyisi ama tabi 1 yaşını doldurmuş olması lazım.Ama sen yiede aklına kötü bişe getirme tamammı iyi düşün iyi olsun...

9. sertacr88

sertacr88 Forum Bağımlısı

Seviye:
    O kedi şuan tabiri caizse kendini miami gibi bir yerde snıyordur herhalde :) sizin üzülmenize gerek yok bbiz dolu dolu 2 kedi besledik ve herbiri 8 er sene yaşadı ve o 8 senenin sonundaki ayrılık bir babanın oğlunu kaybedişinden daha acı gibi birşeydi. şimdide 3.cüyü bakıyoruz.

bikaçtanede koyayım

10. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Bilge'ciğim Fırnaz şu anda evde olduğundan çok daha memnundur hayatından. Evcil hayvan beslemek bizler için ne kadar keyifli olsa da onlar için büyük işkence aslında.

Eğer kedileri çok seviyorsan evinin çevresindeki kedileri, dışarıda besleyerek de keyif alabilirsin. Böylece hem de birden fazla ve seni seven kedin olur ;) Sen karınlarını doyurduğun sürece yanından ayrılmayacaklarına emin ol. Benim bahçemde şu anda 8 tane müdavim kedim var ve hepsi doğal hayatlarında olmaktan (Şehirde de ne kadar doğal hayat yaşayabilirlerse o kadar ne yazık ki...En azından dört duvar arasında değiller.) memnunlar ve sağlıklılar.

Sevgilerle.

BİLGE, Süleyman Onur Dülger ve halp bunu beğendi.