Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Finish Line Cross Country Wet - Fiyatı

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Mert C. tarafından paylaşıldı.

1. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sanırım bu yağ yeterince iyi, birçok mesajda önerilmiş ve kullananlar genelde memnun gibi.
    240ml'si için bulabildiğim en uygun fiyat ise kargo dahil 16$...
    bu yağ kaç kez yağlamaya yeter? fiyat uygun mu? türkiye'de bulunabilecek daha uygun ve kaliteli yağ var mıdır?

ya da bunu bırak şunu al diyeceğiniz bir yağ var mıdır? çok sık bakım yapmıyorum, temizlemiyorum... kir/toz toplamayan ve uzun süre kurumayan bir yağ istiyorum. :rolleyes: var mı böyle birşey?

bisikletim sürekli dışarıda duruyor, zincir-ruble-arka aktarıcı şu haldeydi dün:

linkte daha büyük ve fazla resim var: http://imgur.com/a/GbQsN
    bugün wd-40 ile silindi ama çekiş gücünde artış hissetmedim, hatta biraz azalmış gibi geldi(normal mi bilemiyorum)

2. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    hocam wd 40 temizlemek içindir. dikkat ederseniz wd40 kullandıktan bir kaç gün sonra yağın hiç kalmadığını görürsünüz.
    yağlama için ayrıca bir yağ kullansanız iyi olur

BFOkuru bunu beğendi.
  3. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    daha bugün yapıldı temizlik ve temizlikten birkaç dakika sonra kullandım. uzun vadede kalıcı yağlama yapmayacağını zaten tahmin ediyorum.
    zaten bu yüzden temizlik ve bakımı kendim yapmak için iyi ürünler arıyorum.
    bisikletçi sadece wd-40'la silip bıraktı, yağlamaya gerek olmadığını söyledi... ben aynı fikirde değilim :)

4. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Siparişini verdim, 240ml sprey 40tl civarı bir fiyata geliyor kargo dahil...

5. ratm

ratm Forum Bağımlısı

Adı:
    Hakan Engin
    Seviye:
    Geçen gün 120ml lik şişe yağını aldım bikeandoutdoor dan. Fiyatı 17,5 TL. Sizde iyi fiyata almışsınız ama elinize ulaşması daha uzun sürecek. Ben kullanmaya başladım yağı. Yağmurlarda performansı nasıldır daha tam test edemedim ama şuana kadar memnunum. Dayanıklı bir yağ, ama kir - toz illaki tutar. Kir toz tutmaması için Dry Lube ler daha iyi bence.

Mert C. bunu beğendi.
  6. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    dry olana da baktım ama tek yağmurda bile tamamen aktığı şeklinde yorumlar gördüm, ben yağmur yağsa bile her gün her koşulda bisikleti kullanma niyetindeyim :(
    şuan paket hala new york'da gözüküyor, bakalım ne zaman gelecek...