Kocamustafapaşa

glopusgold

Forum Demirbaşı
Tepki
181
benım bu ara ev tasıma ıslerım var o yuzden fazla kıpırdıyamıyorum ama antreman yapıcagımız gun cıkıs saatımız 20,00 gıbı olur
cok gec olurmu bılemem cunkı dıger arkadasımında ısten cıkısı 7.30 gelmesı 8 gıbı o yuzden

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru
Scudo

Veli Bahtiyar

Daimi Üye
Tepki
121
Abi herkes msnden birbirini eklesin. Sağlam grup olur bizden. Bacakları açtım, yokuş falan dinlemiyorum. Bide kıçımın kılları ağrımasa 3 pedalda Ankara yaparım :D

Tepki
6
normal tempoyla zevkli gezi isteyen yokmu...bende bi gruba katılmak istiyorum ama bakıyorumda herkes uçuyo...fındıkzadedeyim..forumun her konusuna bakıyorum ama kafama göre bi gruba rastlayamadım...yani herkes hızdan bahsediyo

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@Süleyman Uzunköprü

selamün aleyküm öncelikle
beyler avrupa yol bisikleti gurubu diye bir gurup var yol bisikleti olan arkadaşlar bu gurupla çevirebilirler dağılmayalım derim ben hiç kim aynı mahallede oturmuyor ortak noktada buluşulunuyor ben bazen 05:00 kalıkıp buluşma noktasına gittiğimiz oluyor bir ara şereflendirmenizi bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: alonerider

alonerider

Üye
Tepki
6
ben kocamustafa paşada oturuyorum hafta içi salı perşembe c.tesi ve pazar günleri saat sabah 5:30 da evden çıkıp yedikule-sirkeci-beşiktaş-sarıyer-hacıosman-maslak-ayazağa yapıyorum yaklaşık 30 km fln oluyo gidişim avg.speed 25-35 arası değişiyo malum rüzgar etkenleri akşamları saat 6:00 7:00 gibi dönüyorum yaklaşık 40 dk da kocamustafapaşada oluyorum gidişte yada dönüşte eşlik etmek isteyen arkadaşlar varsa beklerim bu arada avrupa yakası yol bisiklet grubuna bir kere katıltım ama işim dolayısıyla yaıyoldan dönmem gerekti gerçekten güzel bir grup keşke çıkış saatlerimiz uyuşsada beraber pedallasak ama onlar 7:00 den aşağı buluşamıyolar açıkcası ben saat 7 de işyerinde oluyorum
bu yüzden genelde tek çıkıyorum ve bütün rüzgarı yiyorum hoş bu sayede bacakları epey açtım ama isteyen olursa katılabilir

bu arada yol bisikleti kullanıcısıyım gelicek arkadaşlar e-maille ulaşabilirler enesogretici@hotmail.com

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
Merhaba doğa dostları,merhaba sporcu ruhlu kardeşlerim,merhaba ikitekerseverler..
Yolun yarısında biri olarak(km. olarak değil yaş olarak :) 20-25 yıldır (aralarla da olsa) sürdüğüm bisiklette işin zevkine son yıllarda varmaya başladım.Bunda tabi iş yerimin yakına gelmesi ve benim bisikletle gidip gelmem de etkili oldu.
Neyse fazla sündürmiyim konuyu.Buluşma kaynaşma için illaki muhitimizden birilerinin olması şart değil.Bedal ayamızın altında, basar komşu ilçelerden arkadaşlarla buluşabiliriz.Evet.. var mı çorumdan kimse? ;)

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
@Mehmet Akif MALKOÇ

İstanbul/Fatih/Kocamustafapaşa..
Karşılayan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Cümleten hoşbulduk..

• Beğen
Tepkiler: yetkin palgın

yetkin palgın

Aktif Üye
Tepki
71
@Uğur Demirtaş

usta bende küçükköyde ikamet ediyorum nasıl irtibata geçebiliriz ben yetkin palgın

Berk_D

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Geotech
Selamlar bende Km.paşa'danım.