Bisikletçilerin favori film tavsiyeleri

Tepki
120
@sitix

izlenilesi bir filmdir katılıyorum oldukça ilginçte bir konusu vardır festivalde de izleyememiştim zira orta dünya da dahil olmak üzere aranmış öyle her yerde kolay kolay bulunamamış bir film olma özelliğine de sahiptir ayrıca:(

Scudo

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Bir başka izlenesi film...G.Kore'den:Oasis(2002)..Bu kadar mı mükemmel oynanır dedirten bir film..
Başroldeki 2 oyuncu oynamıyorlar... adeta yaşıyorlar...
İnsanın içini acıtan özürlülerin aşkı üzerine bir film...
(link)

• Beğen
Tepkiler: fecredall

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
Alçakgönüllü başlangıçlara ve hayat boyu mücadele ettiği depresyona rağmen bu azimli ve becerikli yarışçı, spor dünyasında kendi yoluyla pedal çevirmeye devam etmiştir. 1993\’te, Obree metal hurdalarından ve çamaşır makinesi parçalarından bir bisiklet üretti. En zorlu yarışta güçlü rakiplerine meydan okudu ve dünya rekorunu kırdı. Sonunda bu mücadele fırtınasında kendi yerini edindi. Obree'nin bu zaferi sizi de yüreklendirecek. Bisiklet filmi 'UÇAN İNGİLİZ' yeni şeyler öğrendim izlediğim ilk ve tek başrolde bisiklet filmi

Yapım: 2006 ~ Almanya , İngiltere
Tür: Dram , Spor
Oyuncular: Billy Boyd , Brian Cox , Jonny Lee Miller , Laura Fraser
Yönetmen: Douglas Mackinnon
Senaryo: Simon Rose , John Brown
Yapımcı: Peter Gallagher , Peter Broughan , Sara Giles , Damita Nikapota
Görüntü Yönetmeni: Gavin Finney
Görüntü Yönetmeni: Martin Phipps
Süre: 1 saat 36 dk

iyi seyirler...

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
BU filmi indirdim. 4 parttı. şimdi de izlicem. Filmi izledim. gerçekten izleyen kişede heyecan ve büyük bir duygu yoğunluğu oluşuyo. Ve bundan sonra bisikletime daha da fazla eşlik edicem.

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
Specialized'ı Filmin son yarısında bulunuyor ve bir zaman sonra da Specialized'ın sadece tekerleri kullanılıyor. :D Güzel Flim yapmışlar.

ONUR_GÜNTEPE

Forum Demirbaşı
Tepki
60
bu filmi baya bir önce dıgıturk yayınında vermişlerdi . .kendini kanıtlamak isteyen insanların bir şansının olabilceğini hatırlıtıyor..herkesin izlemesini tavsiye ederim azim ve kararlılığın başrol aldığı bir film herkese iyi forumlar ve iyi seyirler. .

Alper Taşcı

Aktif Üye
Tepki
68
çok güzel bir film bende izledim hep azimden ve vazgeçmemekden bahsediyor çok hoşuma gitti benim herkesin izlemesini tavsiye ederim

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
cuma günü %100 izlicem :) bu arada filmin gerçek adı,uçan iskoç 'dur.bu ingiliz ismini digitürk yapmıştır.araştırabilirsiniz.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Doğrudur valla yapar bizimkiler.Zaten orjinalinde Scotsman diye geçiyor,oradan İskoç olduğunu çıkarabiliriz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yapım:2004 ~ ABD
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen:Nick Cassavetes
Senaryo:Nicholas Sparks, Jeremy Leven, Jan Sardi
Senaryo (Kitap):Nicholas Sparks
Yapımcı:Mark Johnson, Toby Emmerich, Avram 'butch' Kaplan, Lynn Harris Görüntü Yönetmeni:Robert Fraisse
Müzik:Aaron Zigman, Glenn Miller, Benny Goodman, Billie Holiday, Dave Ringle, Duke Ellington Filmin
Süre: 2 saat 3 dk

Film ile ilgili izleyen veya eleştirmek için eleştiren kişilerin yorumlarını görmek için. Filmin konusuda şudur: Büyük aşk yaşayan Allie ve Noah birlikte rüya gibi bir yaz geçirirler. II.Dünya Savaşı''''nın kızıştığı bir dönemde hayat aşkları ayırıverir. Sevdiği Kızı aklından hiç çıkararamış olan Noah savaştan döner. Oysa Allie gönüllü olarak çalıştığı hastanede tanıştığı Lon ile evlenmek üzeredir. İyi seyirler.

M.Cilasun Bayülgen

Daimi Üye
Tepki
254
Clint Eastwood amcanın yönetmenliğini ve yapımcılığını yaptığı, Bridges of Madison County'nin hastasıyımdır.

Yine duygu olsun ama, ağlak olmasın eğleneyim derseniz Fatih Akın'ın "Temmuzda" (Im Juli) ve İspanyol Pansiyonu'nu öneririm...

• Beğen
Tepkiler: Aykut Subaşı