Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fikrinizi Almak Istiyorum

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Mustafa Faruk Demir tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Faruk Demir

Mustafa Faruk Demir Yeni Üye

Seviye:
    Sevgili arkadaslar bir konuda fikrinizi almak istiyorum.2ay once Carraro rc32model bir yol bisikleti aldim.Bisiklette genel olarak sorun yoktu. Benden goren bir arkadas daha ayni urunden siparis verdi fakat gelen urun cokk farkliydi. Accel bisiklete mail atip bu farki sordugumda benim bisikletin 2012 arkadasimin 2014 model oldugunu ogrendim.Toptanci elinde 2 yildir bekleyen urunu bana 2014 fiyatiyla satmis. 2014 MODELDE bir cok komponent daha iyi.Mesela fren bende allogha 2014 de shimano. Vites boya agirlik hersey daha iyi.2014 MODELDE. Accel bisiklet sucun toptanciya ait oldugunu soyluyor.Toptanci ise 2 yil model farki onemli degil diyor.Sizce ne yapmaliyim.Kandirildigimi hissediyorum

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Resmen dolandirilmissin, toptanciyla hic kafani agritma git polise hakkinda dava ac. 2012 ile 2014 arasinda iki model, nedemek ikisi de ayni. Bu durumda seni dolandirmayi gectim hala kandirmaya devam ediyor.
    Ben hic gözünün yasina bakmazdim ve hakkinda dava acardim.

3. Mustafa Faruk Demir

Mustafa Faruk Demir Yeni Üye

Seviye:
    Murat bey cok tesekkur ederim. Bir noktada acaba cok zorlamasam mi dedim ama yorumunuz sonrasi mahkemedeyim

4. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Zorlamasam ne demek, böyle kisilere acimayacaksin. 2012 mosel bisikleti en yari fiyatina vermesi gerekiyordu ve 2012 oldugunu söylemesi gerekiyordu. Adamin accel lisansini bile elinden almasi gerekiyor. Bu durum almanyada olsa dükkanini bile kapatirlar. Direk hic acimadan mahkemeye verin olsun bitsin. :in: