Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fikrinize İhtiyacım Var

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında deniz erk tarafından paylaşıldı.

1. deniz erk

deniz erk Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba öncelikle,
    İki haftadır İstanbul'da ki bisiklet mağazalarını geziyorum genel olarak trek de karar kıldım satıcıyla olan muhabbetimden ve göz zevkimden dolayı. Fakat bir sorun var ki 3500'ün yeterli olduğunu düşünüyordum. V fren, shimano tourney set, 21 vites ve alpha silver kadrosu var. Benim anladıklarım bunlar. Sizin de tahmin ettiğiniz gibi amatör bir bisiklet severim.
    Satıcıyla ikinci görüşmem de bugün 4300 almaya neredeyse ikna etti. hidrolik disk fren, 27 vites, shimano acera set ve alpha gold kadrosu var. Satıcı ikisi arasında uçurum olduğunu söyledi vs. nakit alacağım için para yanımda olsa alacaktım neredeyse.

3500 ün fiyatı 1025 lira, 4300'ün ise 1740 lira. Nakit alacağım için %10 indirim yapacak her ikisinde de.

Şimdiyse karar vermem gerekiyor. Sizce 3500 ile yetinmeli miyim? Yoksa parayı arttırıp 4300 almalı mıyım?

2. mhmmt111

mhmmt111 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    4300 al derım 2 sının arasında ama o fiyada sedona 751 alırsın

3. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    O bisikletlere o kadar para verene kadar Sedona 731 yada 751 almanı öneririm. Özellikle 3500'ün donanımı çok çok düşük, sırf Trek marka diye o bisiklete o para verilmez yazık bence.

4. clubber

clubber Forum Demirbaşı

Seviye:
    Dağ bisikleti alma.