Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

fetiye...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında samet_özdemir tarafından paylaşıldı.

1. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    selamlar arkadaşlar konuyu burayamı akdenizemi açsam diye düşündüm en uygun yeri ege heralde :) önümüzdeki hafta iş için fetiyeye gelicem 10 günlüğüne falan fetiyede özel bir hastaneye mr cihazı kurucaz işimizde uzun 1.5 ay falan ama benim işim 10 15 gün kadar. bu kadar uzun kalmışken diyorum bisikletimide getirsem akşamları yada sabahları ölüdenize falan giderim fethiyenin çevresini gezerim diyorum akşam işi bıraktıktan sonra gece yarılarına kadar gezerim :) ama fetiyeyi hiç bilmiyorum ilk defa gelicem eğer fetiyedede pedal sever dostlar varsa irtibata geçelim beraber pedallarız. eğer kimse yoksa bisikleti getirmeyedebilirim tek binmek bazen sıkıcı oluyor heleki bilmediğim biyerde. :)

2. Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Slmlar ilk önce sana şu şekilde yardımcı olayım fetiye demişsin ..Fetiye değil Fethiye ..Fethiye Muğla'nın bir turizm ilçesidir.Fethiye'den Ölüdeniz'e pedallasan güzel olur yada kemer yolundan gidiliyor(fethiye kemer ) taraflarına saklıkent var kaş tarafında.Merkezden sahile inersin aşağı sallanıyorsun yukarı çıkamazsın yalnız ters yön akeza bisikletçilere birşey olmaz her yerden geçer bisiklet yolları yok sanırım oralarda.
    Turistler çok oralarda pedallarsın merkezde..
    sanırım bulursun birilerini ama dernek veya grub bazında oralarda bir etkinlik yapan yok sanırım.

samet_özdemir bunu beğendi.
  3. samet_özdemir

Seviye:
    bilgilendirme için teşekkürler düzelttim.

akşamları çıkacağım için sorun olurmu acaba? akşam karanlığı trafik falan istanbulda hertürlü biniyoruz gece gündüz farketmiyo ama orada rotayıda trafiğide bilmediğim için tek sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum olmazsa şehir merkezinde sahil boyunca akşamları antrenmanımı yaparım 30 40 km lik gidip gelirim kondisyonumu korumuş olurum.

Niyazi ALTUN bunu beğendi.
  4. Ahmet Gökdere

Ahmet Gökdere Onursal Üye

Seviye:
    Fethiye de likya2 teker var, onlar turlar düzenliyorlar, irtibata geçmeni öneririm, ayrıca havalar geç kararmaya başladı, 30-40 km gibi etap açısından üzümlüde harika bir yokuş etabı yapabilirsin, merkezden git-gel 30km civarı tutar, sıkı bir tırmanışı var iniş muhteşem, daha fantastik bir tur için yarımadayı öneririm, inişli çıkışlı muhteşem orman ve deniz manzarası var, ölüdeniz tarafı hem yol trafik açısından iyi değil hemde yokuş oldukça dik, çok tavsiye etmem, hafta sonu vaktin olunca cenger köyü tarafı 1000 m irtifasıyla fransa turu etabı tadında, bende hafta sonları iş gereği gidiyorum, kısa vakitlede favorim üzümlü tırmanışı, kolay gelsin

samet_özdemir ve Niyazi ALTUN bunu beğendi.
  5. samet_özdemir

Seviye:
    ahmet abi teşekkürler antrenman içni rampalar iyi olur gece saat 12 ye kadar bisiklete binebilirim 12 den sonra kasmanın bi anlamı yok zaten sabah erkenden çalışmaya başlayıp ardından bisiklet o sıcakta yormayalım kendimizi vaktim olduğu sürece binicem artık boş bi vaktim olursada kemer finike arasında adrasan koyuna gidicem 1 geceliğine gidiş dönüş olmaz o rampalarda :)

Ahmet Gökdere bunu beğendi.
  6. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    keşke fethiye gibi bisiklet yolları eskişehirdede olsa duyduğuma göre fethiyenin bisiklet yolları çok iyimiş