Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fethiye'den Antalya'ya. 30 Nisan hareketli :D

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında dufpanla tarafından paylaşıldı.

1. dufpanla

dufpanla Bisikletli Gezgin

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Arkadaşlar 30 nisan İzmir'den otobüsle Fethiye'ye gidip ( aradaki yerleri gezmiş ve sonraki yerlere iyi vakit ayırmak için) oradan tura başlayıp D-400 yolunu takiben 12 günlük tura çıkacağım. Çadır konaklamalı yapmayı planladığım turda Olimposta Kadir in Evlerinde konaklamayı planlıyorum. İzmir den yada direk Fethiye de buluşup eşlik etmek isteyen olursa bana katılabilir. Güzergah zorluk derecesi 10/9 gibi oluğunu konuştuklarım ve araştırmalarım sonucu öğrendim düşünen arkadaşlar bunu dikkate alırlarsa sevinirim. Zorluk bu kadar zor çıkmazsa o da bizim keyfimiz olur

2. dufpanla

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    bu konu tur duyurusu. ben akdeniz bölgesinde oturmuyorum yazıyı nasıl okuyupda konuyu bu bölüme taşısınız ey yönetici! lütfen ilgili bölüme geri taşıyın

3. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @evren ünver Hala tura çıkmayı düşünüyor musunuz ve güzergahınız tam olarak belli mi?

4. dufpanla

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    plan hala var sadece bir kaç iş var onları halledersem çıkacam. ama %95 çıkıyorum. rota fethiden başlayıp sahilden antalyaya varmak. çadırla kalacam. benim planın 10 günlük tur. fethiye-antalya arasını görmediğim için sindire sindire gitmek istiyorum. gelmek istersen bir yoldaşa hayır demem :D

5. metin mülayimoğlu

metin mülayimoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    30 Mayıs olsa kesin eşlik ederim benim de planım Antalya Fethiye :cool::)

dufpanla bunu beğendi.
  6. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @evren ünver Ben 1 Mayıs'ta çıkacağım denk gelebilirsek çok sevinirim. 2-3 gün eşlik edebilirim sana. Fethiye'deyim zaten. Kesinleşince haberleşirsek süper olur

7. dufpanla

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    tamamdır. ben yola çıkarsam gece otobüse binip kamil koça 01 mayıs sabahı fethiye de olacağım :D haber veririm yine

8. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @evren ünver aynen 1-10 Mayıs arası izinliyim. Sana 3-4 gün eşlik edebilirim. Demre veya Finike ye kadar birlikte gidebiliriz. Çok iyi olur benim için.

9. dufpanla

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
  10. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @evren ünver izin 10 gün ama 5-6 günü kendime ayırabilirim. Olmazsa dönüşü Otobüsle yapıp turu uzatanilirim bakalım artık. Rotaya gelirsek zaten benim gideceğim güzergah çok işime gelir açıkçası. Buradan da arkadaşlar katılabilir ama şimdilik zayıf ihtimal.

11. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Mobilden yazması zor oluyor. Bir de rotaya bakma fırsatım oldu detaylı bir şekilde. Normalde 6 günde rahat bir şekilde bitecek gibi gözüküyor. Antalya'ya kadar gelebilirim. Fethiye çıkışında ilk 50 km fazla birşey yok görülecek, ilk gün Kaş'a kadar gidip sonra yavaş bir şekilde gezilebilir.

12. gorkenm333

gorkenm333 Yeni Üye

Adı:
    mehmet
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    son baharda gitmeyi pilanladıgım 18 yılımı geçirdiğim memleketim demre kumlucaya nazilliden başlayıp fethiye kaş demre finike kumluca olimos antalya karacasu uzerinden nazilli de son bulacak olan turumu benden once gidecekler var sanırım. izin konusu olunca malum gönül isterdi beraber pedal basalım şimdiden gidecek olan arkadaşlara hayırlı yolculuklar hepinizi takipteyim kaş kumluca arası bol virajlı fazla bir yukselti yok finikede bisikletliler derneğinin finike kumluca şubeleri kumbis mavbis var bisiklet severde cok yol hakkında belki benden daha cok bilgi sahibisinizdir rüzgar hep arkanızda olsun :)

S.Koca ve dufpanla bunu beğendi.