Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fethiye,Nemrut ve Ürgüp bölgesini kapsayacak 9-10 günlük tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ybayrak tarafından paylaşıldı.

1. ybayrak

ybayrak Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Pedalı sağlam,tecrübeli,güvenirlik açısından referans verebilecek arkadaşlar ile biraz otobüs,biraz pedalla antalya,nemrut ve ürgüp gezisine çıkmak isteyecek kişiler varmıdır? Tahmini 9-10 gün ama duruma göre daha kısa tutulabilir.Bisiklet bakımından anlayan,uzun yol tecrübeli veya güzergahı çok iyi bilen kişi 1 tane bile olsa çok iyi olur.Olurda tek çıkmak durumunda kalırsam buradan tur fotolarını yayınlarım.iletişim için yucelbayrak@hotmail.com veya 535 614 47 67

Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tur zamanını ve aklınızdaki rotayı detaylıca paylaşırsanız belki katılmak isteyenler olabilir... Şimdiden güzel bir tur diliyorum...

3. ybayrak

ybayrak Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yapılmış bir rota planım yok.Başlangıc antalyaya gideceğim ve ne kadar gezilmesi gereken yer var ise gezmeyi planlıyorum.Oradan adıyaman nemruta. 1 gün oarada geçecek.Oradanda kapadokyayı görsem yeter diye düşünüyorum

4. Cihan Soyugazi

Cihan Soyugazi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çıkmayı düşündüğünüz tarihi paylaşırsanız ona göre planlama yapılabilir .Malumunuz birçok insan çalıştığından ona göre işinden izin alması veya kendini ayarlaması gerekecek.