Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fethi Paşa Korusu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Orkun Oskay tarafından paylaşıldı.

1. Orkun Oskay

Orkun Oskay Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar,

Diyorum ki bu hafta yakın bir yerde hem oksijen alalım hem İstanbul manzarası izleyelim. Bu nedenle ufak bir tur yapmaya karar verdik.

Bu pazar (10.12.2006) saat 10.30 da Velespit'in önünde buluşup ilk önce Üsküdar Kız kulesine doğru gideceğiz. Orada biraz deniz manzarası izleyip bol bol fotoğraf çektikten sonra Fethi Paşa korusunun en yüksek noktasına çıkacaz. Burada İstanbul manzarası çok güzel. Koru içerisinde çok güzel kahvaltılık satılan açık havada bir yer var. Burayı pas geçeceğimizi hiç zannetmiyorum :D Daha sonrada geldiğimiz yoldan yavaş yavaş döneceğiz. Yapacağımız yol tahmini en fazla 20 Km. Yolun en zor kısmıda koruya tırmanma kısmı. Neyse artık yardım ederiz çıkacaklara :D:D

Pazar sabahını değerlendirmek isteyen arkadaşları beklerim.

bikergrrl ve alicins bunu beğendi.
  2. hdeveci

hdeveci Forum Bağımlısı

Seviye:
    eger pazar gunu antalyadan ender abi ve esi gelmeseydi dusunurdum ,ama ender abiler herzaman gelemedikleri icin onlarla olma fırsatını degerlendırecegım,sizlere iyi eglenceler,baska org larda gorusmek uzre.

Aydın, bikergrrl, alicins ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Orkun Oskay

Orkun Oskay Aktif Üye

Seviye:
    Bu gün Ender bey ve eşiylen tanıştık. Şeker insanlarmış ama galiba bizim turumuza gelecek olan fazla insan yok . Olsun canınız sağolsun . Bir daha yaparız nasıl olsa

bikergrrl, Aydın ve hdeveci bunu beğendi.
  4. hornetyasin

hornetyasin Bisikletkolik

Seviye:
    orkun koşu parkuruna da girin diyeceğim ama pazar sabahı baya kalabalık oluyor.

5. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    biz gelicez :D :D :D

6. Bulunmaz

Bulunmaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aradaşlar benim şuan bisikletim yokh ama evim hemen korunn yanında sizinle tanışmak isterim koruda ve kesinlile koşu parkuruna girin:)..ama tarih bugunu gösteriyo acaba bu etkinlik oldumu (oluyomu):D :D bilemiyoruz..