Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Feribota bisiklet alınıyormu??

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Berat Soner Çapin tarafından paylaşıldı.

1. Berat Soner Çapin

Berat Soner Çapin Yeni Üye

Seviye:
    bu konuyu nereye açmalıyım bilemedım en uygun yerın burası olduğunu dusundum.Arkadaşlar Sirkeci-Harem feribotunu kullanarak üsküdar a geçmek istiyorum.Feribot a bisiklet in alınıp alınmamasıyla ilgili bi bilgisi olan varmı sanırım ekstra üzret alıyorlarmıs aldıklarında fakat emın olmak için bi sorayım dedım. Teşekkürler şimdiden ilgilenen arkadaşlara.

2. enistamer

enistamer Aktif Üye

Seviye:
    Sirkeçi - Harem - Sirkeci Feribotuna ücret almıyorlar. İsyerime bisikletle gidiyorum (Bostancı - sirkeci) bir sıkıntı yasamadım.

3. enistamer

enistamer Aktif Üye

Seviye:
    Sirkeci - Harem - Sirkeci Feribotuna ücret almıyorlar. İsyerime bisikletle gidiyorum (Bostancı - sirkeci) bir sıkıntı yasamadım.

4. Berat Soner Çapin

Berat Soner Çapin Yeni Üye

Seviye:
    bende okula bisikletle gidip gelmeyi dusunduğum için açmıstım bu konuyu zaten sağol bilgilendirdiğin için.İDO nun sitesinden feribotlar la ilgili bi e-book gibi birşey dei indirdim onda da yazmıyor biskletle ilgili herhangibirşey.Yolcu Bagajlarına fa 30 kg a kadar üzret alınmıyormus ayrıca.