Fenerbahçeye Şampiyonlar liginde başarılar dilerim

Faith

Üye
Tepki
43
Olmazları oldurdu yine tüm futbolcularına tüm taraftarlarına ve tüm Türk milletine büyük bir sevinç yaşattı teşekkürler Fenerbahçem

Scudo

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
açıkça sölemek gerekirse hayatımın ilk fenerbahçe maçında sevindim sevillada kutladım ancak bunda coşkuyu paylaştım 2. gole inanamadım:D umarız chealsede de başarılı bir sonuç alırız...(ben koyu bir galatasaraylıyım)

• Beğen
Tepkiler: Faith

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Fenerbahçeeem oleeey :D işte bu ya inandık ve başardık Volkanı tebrik ediyorum çokiyi bi performans sergiledi Deivid in de yine uzaktan 90 a attığı golü eminim hepimizi havaya uçurdu :D

• Beğen

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Kaleci Volkan özellikle sahada varlığı ile yokluğu pek belli olmayan Alex in boşluğunu kapatıp hemde görevini fazlasıyla yerine getiren maça yön veren önemli isim Mehmet AURELİO Deivid' in 90 Lara attığı gölü kendi kalesine attığı hatasını affettirdi. Colin Kazım da güzel bir şaşırtmacayla ters köşeye ters ayağıyla vuruş yapıp golü bulduk. Allah yardımcıları olsun. Özellikle duam şu. Eğerki Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olursa TÜRK MİLLETİ OLARAK VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ olarak Avrupada varlığımızı göstermiş ve tüm dünyanın dikkatini çekmiş olup bunun gururunu ve sevincini taşıyıp yaşayacağız. Allah utandırmasın diyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

• Beğen

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Maçın başındaki tedirginlik, Deivid'in kendi kalesine attığı harika gol ve kanatların işleyememesi (özellikle Uğur) ilk yarı bizi dondurdu adeta. Bu kadar gergin ve yapıcı olmaktan uzak bir futbolu 2. yarıda çevirmek, üstelik de Chelsea'ye karşı çevirmek hiç de kolay değildi. 54üncü dakikadaki akıllı oyuncu değişimiyle kabak tadı veren sol kanada Deividi kaydıran Zico, Kazım'ı oyuna alarak sağ ve orta alanda hızlı bir oyuna gitti. Nitekim gol de maçta sahada basılmadık yer bırakmayan Aurelio'nun güzel pasıyla defansın arkasına sarkan Kazım'dan geldi. Golden sonra pozisyonlar bulmaya devam eden Fenerbahçe, Deivid'in klas bir volesinden oldu, ama birkaç dakika sonra daha da klasını, 81. dakikada buldu. Deivid televizyonun yetişemediği bir hızda topu kaleci Cudicini'nin uzanamayacağı köşeye adeta yapıştırdı. Bu dakikadan sonra da atakları devam etti sarı kanaryalıların, ancak maçta başka gol olmadı. Chelsea'ye karşı her şeye rağmen iyi bir defans yapan Fenerbahçe'de Volkan, tehlikeli gelen 2-3 kontr atağın gol olmasına izin vermedi. Öte yandan FB, çeyrek final eşleşmelerinde oynanan ilk 4 maçta kendi sahasında kazanan tek takım oldu. Chelsea önceki 8 maçta yediği kadar gol yedi. Bu da Chelsea’nin FB’den önce yeterince güçlü bir rakiple karşılaşmadığının bir göstergesi oldu. Fenerbahçe 3. golü bulsaydı turu büyük ölçüde garanti altına aldı diyebilirdik. Ancak şimdi adada oynanacak maç öncesi takımın şansını %30 olarak görüyorum. Sevilla deplasmanındaki gibi çok gollü beraberlikten ziyade 0-0’a odaklanmamız daha mantıklı olacaktır. Ancak Stamford Bridge’de tek gol yememiz halinde elenebileceğimizin endişesi bizi ilk yarıyı atlatsak bile maçın sonuna doğru sıkıntıya sokabilir. Ancak gol için bastırırsak da Kadıköy’dekinden daha kritik ve daha hızlı ataklarla karşı karşıya kalabiliriz. O yüzden Kazım’ın golüne benzer pozisyonlara girebileceğimiz, belki daha canlı bir kadroyla rövanş maçına çıkmamız, ya da değişikliklerle bu havayı yakalamamız gerekebilir tekrar. Tabii rövanş için sağ kanatta Gökhan Gönül ve solda Roberto Carlos’un oynayabilecek olması, sahada daha sağlam durmamızı sağlayacaktır. Özellikle Maldonado’nun soğuk kanlı oyunu ve Edu/Lugano’nun hatasız oynamalarına ihtiyacımız olacak. Artık Fenerbahçe’nin turu atlaması çok büyük sürpriz olmaz. Atlayamaması halinde üzülmemize de gerek yok. Kupayı kaçırdık deriz.

Tebrikler Fenerbahçe.

Faith

Üye
Tepki
43
Size çok teşekkür ediyorum arkadaşlar özellikle fenerbahçeli olmayıpta bu sevinci paylaşmayı bilen arkadaşlara sonsuz teşekkürler .
Sonuçta bu milli bir başarı ve bizi tanıtmak bakımından bulunmaz fırsat.

Faith

Üye
Tepki
43
Aslında bu oyunla maç bizim hakkımızdı ama futbolda oynayan değil gol atan kazanıyo malesef üzüldüm üzgünüm:mad:

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
---THE END---

afedersiniz maç kimin hakkıydı? Shots on target (kaleyi bulan şut) 9-3
unutmayınki futbol sadece gol atmakla oynanmaz. chelsea bugun fenerbahceyi alan daraltarak ve pres yaparak oyun kuramamaya yöneltti. fenerbahcede pres yuzunden oyun kuramadıgı için havadan toplar şişirdi

bu maca bakarsanız gayette chelsea hakederek aldı turu. ugur boral erken girseydi belki bişiler değişebilirdi ama olmadı

---THE END---

• Beğen
Tepkiler: Barış Kılınç

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
Sanırım Galatasaraylısın sen öyle deilmi Tuonela ?

• Beğen

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@gültekin

evet Galatasaray'lıyım. ama dogruları yazdım. dost acı söyler

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
"Türk sporunun" üzerindeki "futbol" gölgesinin kalması adına, olumlu bir netice çıkarılabilecek kadar önemli bir sonuç.

• Beğen