Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

FenerbahÇe Bİr Üst Turda

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Oksal Özdöl tarafından paylaşıldı.

1. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    FenerBahçe 11 puanla bir üst tura çıkmayı başardı. Bu puan Türk takımlarının şuana kadar aldığı en yüksek puan...

2. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben de Fenerbahçeli olarak takımımla gurur duyuyorum ve çok mutluyum.

3. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Galatasaray'lıyım kutluyorum ve gülüyorum.
    Biz şampiyonlar liginden emekli olalı çok oldu daha yeni bizi geçtiniz.
    Ama yinede avrupalıya sorun bakalım Galata mı çok biliniyor Fener mi...

torres_9 bunu beğendi.
  4. shaq

shaq Kıdemli Üye

Seviye:
    Bütün Türk Takımları İbret Alsın işte farkımızı bu türkiye fenerbahceyle şenleniyor gururumuz fenerbahce hepm destek tam destek:in:

5. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    2.turda barcelona çıkarsa görürüz biz o feneri ;):D:D:D:D:D:D

cakhiy ve Ozan Aydın bunu beğendi.
  6. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kuyruk acın çok büyük anlıyorum.Yeter ama.Senin yüzünden 2 konu kilitlendi. yakında banlanırsında bizde seni görürüz...:cool:

7. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar ortamı gereksiz yere germeyin lütfen.Barcelona ile maç yapabilmek de bir şereftir.Önemli olan Türk futbolunu Avrupa'da temsil etmektir.Eskiden Galatasaray takımının yaptığı gibi iyi bir şekilde.Galatasaray UEFA kupasını aldığında en çok sevinenlerden biri de bendim.(Zaten öyle de olması gerekir.)

Murat EVGİN bunu beğendi.
  8. cakhiy

cakhiy Forum Demirbaşı

Seviye:
    kutlarım.:boese157: ama ikinci turda başarı dilmemem::boese157: zaten aldınız 10.000.000 euro yeter size;)

torres_9 bunu beğendi.
  9. shaq

shaq Kıdemli Üye

Seviye:
    çekemioyusnuz baska bişe değil

zaten fenerbahce var tek olarak adam gibi türkiye nn namını taşıyan bütün herkes bjk olan gs olan baska ark.lar sen hala laf sokuon sağa sola:Skull-175

10. Emirhan Gördebil

Emirhan Gördebil Kıdemli Üye

Seviye:
    Babam anlatır eskiden bi ellerinde Fb bayrağı bi ellerinde Gs bayrağı kol kola tribün ayrımı olmadan maça gitmek güzel bir zevk olsa gerek.Ama böyle yok efendim "Çekemiyorsunuz" falan gibi sözleri söyleyenler yüzünden bir çok insan bu zevkten mahrum kalıyor.Ayrıca başarı denen şey somut bir delil ister.Bu şöyle yendik böyle yendik değildir,futbol adına başarı kupa ve madalyadır.Bunu başarmış tek Türk takımıda Galatasaraydır.Saygılar..

cakhiy bunu beğendi.
  11. Semih Temiz

Semih Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir Beşiktaş taraftarı olarak Fenerbahçe yi kutluyorum. Benim gönlümden geçen Fenerbahçe nin 2. turda Sevilla yada Porto ile eşleşmesi. Diğer takımlar biraz dişli diye düşünüyorum. Fenerbahçe nin Türkiye liglerinde başarılı olmasını açıkçası istemem ancak Avrupa da başarılı olması Beşiktaş ın ve Türk futbolunun lehine. Sizler istemez misiniz Türkiye deki takımlardan 4 tanesi Şampiyonlar liginde, üç tanesi UEFA kupasında, bir tanesi de İntertoto kupasında mücadele etsin? Bizlerin tutmadığı ve sevmediği bir takımın Avrupa da başarılı olması bu iş için atılmış bir adımdır. Unutmayalım ki Beşiktaşlıların ve Fenerbahçelilerin sevmediği Galatasaray bir zamanlar Avrupa da başarılar elde etmeseydi bu yıl Beşiktaş ile Fenerbahçe Şampiyonlar liginde olmayacaktı. 2002 yılında Galatasaray kendi evinde iyi oynadığı maçta Barcelona ya kaybetmeyip Şampiyonlar liginde çeyrek finale çıksaydı Şampiyonlar liginde 3 takımla mücadele edecektik. Ben canı gönülden istiyorum ki bu sene Fenerbahçe Şampiyonlar ligi kupasını Galatasaray da UEFA kupasını kazansın. Çok zor ama keşke olsa da bu takımlar Süper kupa maçında mücadelesi etseler, bir UEFA hakeminin yönetiminde şaibesiz bir maça çıksalar.
    HEPİNİZE İYİ PEDALLER

12. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Gerginliğe hiç gerek yok herkes kutlamasını yapmış daha iyi yerlere gelmenizi bir Türk olarak bende istiyorum.Fakat bazı şeylerin yapıldıktan sonra övünülmesi gerektiğini belirteyim.